Zaskakujący apel prezydenta. Doszło do nikczemnej kradzieży

Prezydent Andrzej Duda za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o kradzieży, której ofiarą stała się Maja Włoszczowka – polska kolarka górska, która w trakcie swojej kariery sportowej zdobyła wiele bardzo ważnych tytułów.

Polecamy także: Trzaskowski triumfuje ws. Marszu Niepodległości. Bezlitosna riposta Ziemkiewicza

Niestety z dostępnych informacji wynika, że Maja Włoszczowka została okradziona ze swoich rowerów. W związku z tym polska sportsmenka napisała post w mediach społecznościowych. W pomoc zaangażował się także prezydent Andrzej Duda.

Maja Włoszczowka to przede wszystkim polska kolarka górska i dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, złota medalistka mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB. Jest także wielokrotną wicemistrzynią i mistrzynią Europy. Włoszczowka to wielokrotna mistrzyni Polski w cross-country. Współorganizatorka Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska Race, najwyżej klasyfikowanych zawodów XCO w Europie środkowo-wschodniej.

Polecamy również: Mocne pytanie dziennikarza TVP do Tuska o UE. Zaskakująca odpowiedź (wideo)

Maja Włoszczowka w sobotę poinformowała o tym, że została okradziona.  Przedmiotem kradzieży są trzy rowery, które należą do sportsmenki. W związku z zaistniałą sytuacją Włoszczowka postanowiła zwrócić się z apelem do internautów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pomoc w poszukiwaniu skradzionych rzeczy udzielił między innymi prezydent Andrzej Duda, który poinformował o całej sytuacji na Twitterze.

Prezydent Andrzej Duda o kradzieży rowerów Mai Włoszczowskiej

Prezydent Andrzej Duda za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o kradzieży, której ofiarą stała się Maja Włoszczowka. Z informacją zamieszczonych przez polską sportsmenke możemy się dowiedzieć, że przedmiotem kradzieży okazały się jej trzy rowery.

Polecamy również: Mocne pytanie dziennikarza TVP do Tuska o UE. Zaskakująca odpowiedź (wideo)

PILNE. Skradziono moje rowery. Bardzo proszę o udostępnianie posta najszerzej jak się da. W nocy z piątku na sobotę złodzieje włamali się do budynku w Jeleniej Górze (Cieplice) i wyłamali drzwi wszystkich komórek lokatorskich. Jedna z nich to moja rowerownia. Rowery niesprzedawalne. Dwa czarne hardtaile: KROSS Level. Jeden ze złotymi zdobieniami – na nim wygrałam Puchar Świata w Val di Sole. Drugi – całkowicie czarny z charakterystyczną sztycą JBG2poinformowała Maja Włoszczowka.

Trzeci rower to KROSS Earth (full). Na amortyzatorach DT Swiss. Rowery widać na załączonych zdjęciach. Pełna specyfikacja wkrótce. Jak trochę ochłonę…Drodzy złodzieje. Koniec kariery nie oznacza, że przestaję jeździć na rowerze. Mam nadzieję, że sumienie, a prędzej argument, że nikt tych rowerów nie kupi, sprawi, że porzucicie je w miejscu, gdzie władze będą mogły je odnaleźćczytamy na profilu Włoszczowkiej na Facebooku.

Polecamy również: Problemy Lecha Wałęsy. Były prezydent usłyszał zarzuty

W związku z tym pomóc postanowił także prezydent Andrzej Duda.

UWAGA! Okradziono Maję Włoszczowską. Złodzieje zabrali Jej 3 rowery. Przeczytaj charakterystykę, może pomożesz! – napisał prezydent.

Źródło: Twitter, Sport.pl

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja także w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa także o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące także słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira także będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)