Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Magdalena Ogórek za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała bardzo wzruszający wpis. Jest on bez wątpienia nawiązaniem do dzisiejszego dnia Wszystkich Świętych. Co dokładnie napisała dziennikarka Telewizji Polskiej i do kogo w ten sposób nawiązała?

Polecamy także: Senator KO wymienił sukces Tuska. Bezcenna mina dziennikarki TVP (wideo)

Magdalena Ogórek to jedna z bardziej popularnych dziennikarek Telewizji Polskiej. Od 2016 roku pojawia się na antenie TVP, gdzie prowadzi popularne programy emitowane przez państwową telewizję. Wśród nich są między innymi „W tyle wizji”, „W kontrze” (razem z Jarosławem Jakimowiczem) oraz także „Minęła dwudziesta”.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Dziennikarka jest również w umiarkowanym stopniu aktywna w mediach społecznościowych. 1 listopada Magdalena Ogórek opublikowała wpis, który bez wątpienia ma być nawiązaniem do dzisiejszego dnia Wszystkich Świętych. Gwiazda Telewizji Polskiej wspomniała w nim o bardzo bliskiej osobie. O kogo dokładnie chodzi?

Magdalena Ogórek i jej wzruszający wpis

Dziś obchodzimy dzień Wszystkich Świętych. Są to tradycyjne uroczystości, które od lat obchodzą Polacy. W dniu Uroczystości Wszystkich Świętych, a także następnego dnia (Dzień Zaduszny, 2 listopada) Polacy odwiedzają cmentarze, aby ozdobić groby swoich bliskich kwiatami i zapalić znicze. Z tej okazji także w mediach społecznościowych można napotkać wpisy nawiązujące do dzisiejszej daty. Jeden z nich postanowiła zamieścić znana dziennikarka Telewizji Polskiej – Magdalena Ogórek.

Polecamy również: Zaskakujący apel prezydenta. Doszło do nikczemnej kradzieży

Gwiazda TVP w swoim wpisie nawiązała do swojej mamy, która zmarła przed laty. W dniu śmierci mamy, dziennikarka Telewizji Polskiej miała tylko 13 lat. Powodem śmierci kobiety była choroba nowotworowa. Dziennikarce często zdarza się wspominać swoją ukochaną mamę. Tak było choćby w maju bieżącego roku w dniu rocznicy śmierci. Dziś z okazji uroczystości Wszystkich Świętych dziennikarka postanowiła ponownie wspomnieć o najważniejszej kobiecie w swoim życiu.

Polecamy również: Zaskakujący sondaż wyborczy. Spory spadek poparcia dla PiS

Od 13 roku życia tęsknota składa mi się w jedno słowo: Mama. – napisała Magdalena Ogórek za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nie ulega wątpliwości, że śmierć mamy Pani Magdaleny był dla niej i jej rodziny sporym dramatem. W dodatku w momencie śmieci przyszła dziennikarka miała zaledwie 13 lat.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści dla trzech partii

Polska pogrążona w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)