Znana dziennikarka nie pojawi się już w TVP. Przeszła do konkurencji

Dziennikarka Agata Biały-Cholewińska nie pojawi się już na antenie TVP. Biały-Cholewińska może być dobrze znana widzom Telewizji Polskiej za sprawą serwisów informacyjnych, które prowadziła na antenie państwowej telewizji.

Polecamy także: Senator KO wymienił sukces Tuska. Bezcenna mina dziennikarki TVP (wideo)

Dziś już wiadomo, że dziennikarka oficjalnie zadebiutowała na antenie nowego pracodawcy 1 listopada. Dla Agaty Białej-Cholewińskiej nowa praca wiążę się także z dołączeniem do swojego męża, który do niedawna także był pracownikiem Telewizji Polskiej.

Agata Biały-Cholewińska zasłynęła przede wszystkim z prowadzenia serwisów i pasm informacyjnych na antenie Telewizji Polskiej. W państwowej telewizji telewizji pracowała od roku 2014. Wcześniej dziennikarka była związana z TVN CNBC, które dziś jest szerzej znane jako TVN24 BiS. Poza prowadzeniem pasm informacyjnych w TVP Info, była także prowadzącą Teleexpressu od kwietnia 2017 roku. Z kolei jej mąż – Michał Cholewiński zaczął pracę w TVP Info we wrześniu 2014 roku. Wcześniej występował także w telewizji TVN.

Polecamy również: Zaskakujący apel prezydenta. Doszło do nikczemnej kradzieży

Dziś Agata Biały-Cholewińska i jej mąż Michał Cholewiński występują ponownie na antenie tej samej stacji telewizyjnej. O którą chodzi?

Dziennikarka Agata Biały-Cholewińska nie pojawi się już w TVP

Agata Biały-Cholewińska w ostatnich latach dała się zapamiętać przede wszystkim widzom Telewizji Polskiej. To właśnie na antenie TVP Info prowadziła serwisy i pasma informacyjne. Na swoim koncie ma również rolę prowadzącej popularnego „Teleexpressu”, którego emisja odbywa się codziennie o godz. 17.00 na antenie programu pierwszego Telewizji Polskiej.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Niestety nie mamy zbyt dobrych wieści dla fanów TVP i Agaty Białej-Cholewińskiej. Dziennikarka związała się z nowym pracodawcą. Jest nim telewizji Polsat, gdzie Pani Agata zadebiutowała 1 listopada.

W ten sposób dziennikarka dołączyła do swojego męża, który do niedawna także występował na antenie Telewizji Polskiej. Mowa tu oczywiście o Michale Cholewińskim, który na antenie telewizji Polsat zadebiutował w czerwcu bieżącego roku. Wcześniej na antenie TVP Michał Cholewiński podobnie jak jego żona prowadził pasma i serwisy informacyjne. Był również jednym z prowadzących „Teleexpress”.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Z relacji mediów wynika, że Michał Cholewiński miał odejść z TVP w związku ze swoją wypowiedzią na temat wyroku Trybunału Konstytucyjnego z zeszłego roku w sprawie aborcji. W maju 2021 portal internetowy Press.pl poinformował o odejściu dziennikarza z TVP. Następnie Michał Cholewiński zadebiutował na antenie Polsatu 9 czerwca.

Źródło: Wirtualne Media, Wikipedia

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści dla trzech partii

Polska pogrążona w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)