Kłeczek bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)

Miłosz Kłeczek i Robert Kropiwnicki w TVP Info – spięcie między dziennikarzem Telewizji Polskiej i politykiem z ramienia Koalicji Obywatelskiej. O co dokładnie poszło?

Polecamy także: Trzaskowski triumfuje ws. Marszu Niepodległości. Bezlitosna riposta Ziemkiewicza

Miłosz Kłeczek – dziennikarz TVP skonfrontował się z Robertem Kropiwnickim z Koalicji Obywatelskiej na antenie TVP Info w programie „Woronicza 17”. Między politykiem a dziennikarzem państwowej telewizji doszło do spięcia. O co dokładnie chodziło? Nagranie z tego momentu programu trafiło do sieci.

Polecamy również: Mocne pytanie dziennikarza TVP do Tuska o UE. Zaskakująca odpowiedź (wideo)

Miłosz Kłeczek to jeden z bardziej rozpoznawalnych dziennikarzy Telewizji Polskiej w ostatnim czasie. Jedną z zasług takiego stanu rzeczy są przede wszystkim konfrontacje dziennikarza publicznej telewizji z liderem Platformy Obywatelskiej – Donaldem Tuskiem. Przykład jednej z takich sytuacji mieliśmy w bieżącym tygodniu, kiedy to Kłeczek zadał bardzo mocne pytanie do Donalda Tuska, które dotyczyło znajomości pojęcia „zdrady”.

Z kolei Robert Kropiwnicki to jeden z tych polityków Koalicji Obywatelskiej, którego dosyć często możemy spotkać na antenie Telewizji Polskiej, w takich programach jak właśnie „Woronicza 17”.

Polecamy również: Problemy Lecha Wałęsy. Były prezydent usłyszał zarzuty

Na temat posła największej formacji opozycyjnej w polskim Sejmie było głośno przede wszystkim w kwietniu bieżącego roku, kiedy to był gościem redaktora Roberta Mazurka w Radiu RMF FM. Wówczas to dziennikarz zapytał go o treści jego oświadczenia majątkowego i posiadane mieszkania.

Miłosz Kłeczek i Robert Kropiwnicki w TVP Info

W programie „Woronicza 17” ponownie było dosyć gorąco. Tym razem doszło do słownej konfrontacji między dziennikarzem Telewizji Polskiej – Miłoszem Kłeczkiem, a politykiem Koalicji Obywatelskiej – Robertem Kropiwnickim. Do sieci trafiło nagranie z tego momentu programu. Miłosz Kłeczek rozpoczął temat dotyczący zapory na granicy Polski z Białorusią. W tej sytuacji postanowił, że jako pierwszego w tej sprawie zapyta Roberta Kropiwnickiego, ponieważ jego zdaniem – „dziś poseł taki nadpobudliwy”.

Polecamy również: Mocne pytanie dziennikarza TVP do Tuska o UE. Zaskakująca odpowiedź (wideo)

Dziennikarz Telewizji Polskiej otrzymał w tej sytuacji szybką odpowiedź ze strony polityka Koalicji Obywatelskiej, który odparł mu, że – może Pan dziś nie wziął jakiś tabletek Panie redaktorze, bo jest Pan dzisiaj wyjątkowo stronniczy – odpowiedział polityk Koalicji Obywatelskiej.

Neutralny jak zwykle Panie pośle, tabletek nigdy nie biorę, być może Pan zażywa jakieś środki przed programemodparł Miłosz Kłeczek na zarzut posła Roberta Kropiwnickiego.

Nagranie z całej sytuacji poniżej.

 

Źródło: Twitter, TVP

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja także w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa także o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące także słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira także będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)