Stan zdrowia Magdaleny Ogórek. Są nowe informacje

Magda Ogórek za pośrednictwem mediów społecznościowych w zeszłym tygodniu poinformowała o tym, że jest chora. Dziś dziennikarka zamieściła nowy wpis, w którym to odniosła się do swojego stanu zdrowia.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Dziennikarka TVP – Magdalena Ogórek za pośrednictwem mediów społecznościowych w zeszłym tygodniu poinformowała o swoim stanie zdrowia. Z wpisu dziennikarki Na Twitterze wynikało, że wzmaga się ona z COVID-19. Z kolei dziś Magdalena Ogórek zamieściła nowy post, w którym odniosła się na temat swojego bieżącego stanu. Co dokładnie napisała gwiazda Telewizji Polskiej?

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Magdalena Ogórek to w ostatnim czasie jedna z bardziej popularnych polskich dziennikarek, która pojawia się głównie na antenie Telewizji Polskiej. Widzowie znają ją dobrze przede wszystkim za sprawą takich programów jak „W Kontrze”, gdzie program prowadzi wraz z Jarosławem Jakimowiczem. Poza tym Magdalena Ogórek ma także na swoim koncie prowadzenie takich programów jak „Minęła dwudziesta”, „Studio Polska” oraz także „W tyle wizji”.

W ostatnim czasie głośno na temat dziennikarki było za sprawą jej niepokojącego wpisu, który zamieściła za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ogórek poinformowała w nim o swoim stanie zdrowia.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

– Walczę dzielnie z COVID-19. Podła to choroba. Wszystkich Czytelników, oczekujących od dziś na książkę z podpisem, proszę o cierpliwość – każde wyjście z łóżka i wpisanie dedykacji to teraz mała wyprawa na Mont Blanc. Za modlitwę z góry dziękuję. Uważajcie na siebie, Kochani – napisała dziennikarka Telewizji Polskiej w zeszłym tygodniu na Twitterze.

Z kolei dziś Magdalena Ogórek w nowym wpisie poinformowała o swoim stanie zdrowia. Co dokładnie napisała na ten temat?

Magdalena Ogórek chora – nowe wiadomości

Magdalena Ogórek w zeszłym tygodniu poinformowała swoich obserwatorów na Twitterze, że wzmaga się ze skutkami COVID-19. W tej sytuacji dziennikarka poprosiła wszydtkich swoich czytelników czekających na książkę z jej podpisem o cierpliwość. – Wszystkich Czytelników, oczekujących od dziś na książkę z podpisem, proszę o cierpliwość – każde wyjście z łóżka i wpisanie dedykacji to teraz mała wyprawa na Mont Blanc – pisała gwiazda TVP.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Z kolei dziś w najnowszym wpisie Magdalena Ogórek napisała:

Z całego serca dziękuję Państwu za poniższy wpis i za wszystkie modlitwy. Za wszelkie życzenia i wyrazy wsparcia. Bilans 7 doby: bardzo duże osłabienie, ale powoli staram się wstawać. Życzę zdrowia Wszystkim Chorującymnapisała dziś dziennikarka.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne