Szokujące słowa Brauna do ministra Niedzielskiego. Nawet Kosiniak-Kamysz nie wytrzymał (wideo)

Skandaliczne słowa padły w Sejmie z ust polityka Konfederacji – Grzegorza Brauna do ministra zdrowia – Adama Niedzielskiego. W tej sytuacji zdecydowanie zaregowała między innymi wicemarszałek Sejmu – Małgorzata Kidawa-Błońska. Zdecydowane słowa swojego sprzeciwu wobec zachowania jednego z liderów Konfederacji skierował błyskawicznie prosto z mównicy sejmowej lider Polskiego Stronnictwa Ludowego – Władysław Kosiniak-Kamysz.

Polecamy także: Szokujące słowa Jachiry w Sejmie. Tego jeszcze nie było (wideo)

Do całej sytuacji, która miała miejsca w Sejmie odniósł się także sam adresat słów Grzegorza Brauna, a więc minister zdrowia – Adam Niedzielski. Podkreślił on między innymi, że oczekuje od prezydium Sejmu w tej sprawie stanowczych i surowych kroków. Nagranie ze słowami polityka Konfederacji trafiło do sieci. W całej sytuacji bardzo szybko zaregowali wicemarszałek Sejmu – Małgorzata Kidawa-Błońska, która słowa Brauna określiła jako skandal. Głos zabrał także lider Polskiego Stronnictwa Ludowego – Władysław Kosiniak-Kamysz.

Skandaliczne słowa padły w Sejmie z ust polityka Konfederacji – Grzegorza Brauna do ministra zdrowia – Adama Niedzielskiego

Dziś w Sejmie miała miejsce skandaliczna sytuacja. Poseł z ramienia Konfederacji – Grzegorz Braun w bardzo mocnych słowach odniósł się do ministra zdrowia – Adama Niedzielskiego. Polityk w bardzo mocnych słowach w trakcie swojej przemowy wypowiadał się na temat rządu Prawa i Sprawiedliwości. W pewnym momencie, kiedy marszałek Małgorzata Kidawa-Błońska wyłączyła mu mikrofon powiedział do ministra Adama Niedzielskiego –  „Będziesz pan wisiał”.

Polecamy także: Jakubiak zaregował na kontrowersyjny wpis Stuhra. Mocna riposta byłego posła

W tej sytuacji zdecydowanie postanowiła zaregować wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, która słowa Grzegorza Brauna określiła mianem skandalu. Następnie po pośle Konfederacji na sejmową mównicę wszedł lider Polskiego Stronnictwa Ludowego, który także w stanowczych słowach potępił zachowanie dawnego kandydata na urząd prezydenta, a obecnego posła, który jest reprezentantem Konfederacji.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Do sytuacji odniósł się także sam Adam Niedzielski. Jego słowa zostały przytoczone przez Wirtualną Polskę.

Poseł Braun zachował się skandalicznie. Chciałem opuścić salę, ale państwo zwrócili mi uwagę, że absolutnie nie powinienem zniżać się do tego standardu. Z punktu widzenia ministerstwa i każdego przedstawiciela rządu, jest to nieakceptowalne – powiedział w Sejmie minister zdrowiaAdam Niedzielski.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Oczekuję od prezydium Sejmu podjęcia stanowczych i surowych kroków. Ostatnio tylko potakujemy głową, że dzieją się rzeczy skandaliczne, ale nie ma wymiernych kroków. Usunięcie posła Brauna z debaty na 15 minut to nie jest wymierna kara. Albo będziemy asertywni, albo będziemy potakiwalidodał minister zdrowia.

 

Źródło: Twitter, wp

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił także Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Polska pogrążona w smutku. Nie żyje legendarny polski aktor