Mazurek bezlitosny dla Kropiwnickiego z PO. Zaskoczył go tym cytatem (wideo)

Robert Kropiwnicki z Platformy Obywatelskiej był gościem Roberta Mazurka w radiu RMF FM. Na samym początku programu poruszono tematy dotyczące między innymi nowego ładu, który od dłuższego czasu jest bardzo szeroko promowany przez polityków Prawa i Sprawiedliwości. Redaktor Robert Mazurek poruszył także temat dotyczący podwyższenia płacy minimalnej. Padł także wątek dotyczący inflacji.

Polecamy także: Jakubiak zaregował na kontrowersyjny wpis Stuhra. Mocna riposta byłego posła

W pewnym momencie gospodarz programu postanowił również poruszyć temat dotyczący wynagrodzeń w służbie zdrowia. W tej sytuacji Robert Mazurek postanowił swojemu gościowi przytoczyć pewien cytat, który zmylił przedstawiciela Platformy Obywatelskiej. Czyje słowa przywołał prowadzący program?

Robert Kropiwnicki z Platformy Obywatelskiej był gościem Roberta Mazurka w radiu RMF FM

Robert Mazurek w czwartek gościł na antenie radia RMF FM Roberta Kropiwnickiego z Platformy Obywatelskiej/Koalicji Obywatelskiej. Nie było to pierwsze spotkanie obu panów na łamach wspomnianego radia. Poprzednio wywiad znanego dziennikarza z politykiem Platformy Obywatelskiej odbił się głębokim echem w mediach. Chodziło wówczas o wątek mieszkań, które posiada polityk.

W czwartkowej rozmowie Robert Mazurek poruszył tematy dotyczące między innymi nowego ładu, inflacji, wzrostu płacy minimalnej oraz także wynagrodzeń w służbie zdrowia.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Wie pan, że rząd nie chce podnieść płacy, teraz mowie serio, rząd nie chce podnieść pensji, tak jak przynajmniej tego chcą protestujący w służbie zdrowia. Minister zdrowia mówi: „Nie mogę dopuścić do takiej sytuacji, by spełniając oczekiwania małej grupy związkowej, zaryzykować bezpieczeństwo pacjentów.”powiedział Robert Mazurek.

Ten minister naprawdę nie ma pojęcia, co się dzieje w ochronie zdrowia, która jest bardzo zadłużona, bo to jest ponad 15 miliardów zadłużenia i oni mówią, że dokładają cały czas pieniędzy, tylko nie patrzą, jak koszty rosną, chociażby właśnie płaca minimalna, energia… – mówił Kropiwnicki.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Przepraszam bardzo, ja się pogubiłem, bo to mówił minister Arłukowicz w grudniu 2014 roku kiedy nie chciał dawać podwyżek i było to porozumienie zielonogórskie... – powiedział Mazurek.

Każdy minister może cos takiego powiedzieć – odparł Kropiwnicki.

Polecamy także: Szokujące słowa Jachiry w Sejmie. Tego jeszcze nie było (wideo)

No tak... – krótko odparł dziennikarz.

Ale Niedzielski mówi to samododał Robert Kropiwnicki.

Źródło: Twitter, RMF FM

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił także Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Polska pogrążona w smutku. Nie żyje legendarny polski aktor