Wielkie zaskoczenie. Znany dziennikarz TVP odchodzi do TVN?

Znany dziennikarz sportowy – Sebastian Szczęsny po 17 latach żegna się z TVP. Według nieoficjalnych informacji portalu „Wirtualne Media” dziennikarz przejdzie do TVN Grupy Discovery, gdzie ma podobnie jak w TVP zajmować się komentowaniem skoków narciarskich. Według mediów jest to jeden z większych transferów w dziennikarstwie sportowym od wielu lat.

Polecamy również: Zaskakujący apel prezydenta. Doszło do nikczemnej kradzieży

Sebastian Szczęsny swoją karierę w mediach rozpoczął od pracy we wrocławskim „M Radiu”, gdzie zajmował się wydawaniem i prezentowaniem wiadomości sportowych oraz lokalnych serwisów informacyjnych. Występował następnie także na antenie radia „Klekson”, które także pochodzi z Wrocławia. W 1997 został wydawcą we wrocławskim oddziale RMF FM, skąd w 1999 przeniósł się do studia RMF FM w Warszawie. W swoim zawodowym życiorysie ma także pracę w Przeglądzie Sportowym oraz Antyradiu.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Sebastian Szczęsny w kwietniu 2007 roku rozstał się z radiem RMF FM i przeszedł do TVP Sport. Wcześniej od 2004 roku na antenie Telewizji Polskiej był ekspertem w trakcie transmisji konkursów PŚ w skokach.

Polecamy także: Znany polski aktor nie żyje. Zasłynął z gry w filmie „Miś”

Na antenie państwowej telewizji odpowiadał za komentowanie zawodów w skokach narciarskich, gale boksu zawodowego, zawody w podnoszeniu ciężarów, narciarstwie alpejskim oraz wyścigi kolarskie. Z Informacji nieoficjalnych portalu „Wirtualne Media” wynika, że już niedługo dziennikarza będzie można zobaczyć na antenie stacji telewizyjnej TVN.

Sebastian Szczęsny po 17 latach żegna się z TVP

Z informacji portalu „Wirtualne Media” wynika nieoficjalnie, że Sebastian Szczęsny – znany dziennikarz sportowy od wielu lat związany z Telewizją Polską – ma przejść do stacji telewizyjnej TVN, gdzie będzie odpowiedzialny za komentowanie zawodów w skokach narciarskich. Na ten moment Wirtualne Media nie wiedzą z kim znany dziennikarz będzie komentować zawody w bardzo popularnej w Polsce zimowej dysyplinie sportowej.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Pierwsze zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich są zaplanowane na 20 listopada 2021 roku. Inauguracja w tym roku odbędzie się w Rosji w Niżnym Tagile.

W ostatnich latach głównymi gwiazdami zawodów i przede wszystkim reprezentacji Polski byli Kamil Stoch, Dawid Kubacki oraz również Piotr Żyła, którzy od lat utrzymują wysoki poziom.

Źródło: Wirtualne Media

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)