Szokująca wiadomość. Polityk PiS nie żyje. Miał wypadek samochodowy

Łukasz Gaik – polityk Prawa i Sprawiedliwości nie żyje. 39-letni mężczyzna zmarł w wyniku obrażeń, które poniósł w wypadku. Z informacji podanych przez media wynika, że mężczyzna w pewnym momencie miał stracić kontrolę nad prowadzonym samochodem. Mężczyzna miał zjechać na przeciwległy pas ruchu, wjechać do rowu a następnie kilkukrotnie dachował.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Media obiegła bardzo smutna wiadomość. Nie żyje Łukasz Gaik – polityk związany z Prawem i Sprawiedliwością. Gaik był radnym Rady Powiatu w Pajęcznie w województwie łódzkim. 39-letni polityk zmarł w wyniku doznanych obrażeń w wypadku samochodowym. Do wypadku doszło we wtorek nad ranem. Media poinformowały, że śmierć mężczyzny nastąpiła w nocy z wtorku na środę. Jego auto w miejscowości Chabielice koło Bełchatowa najprawdopodobniej wpadło w poślizg i dachowało.

O śmierci polityka poinformował klub LKS Kiełczygłów, którego presesem był właśnie Łukasz Gaik. Klub w komunikacie opublikowanym za pośrednictwem mediów społecznościowych podkreślił spory wkład zmarłego polityka w rozwój klubu. Na temat śmierci Łukasza Gaika poinformował również DPS Bobrowniki, który także wspomniał o pomocy, która uzyskiwał ze strony zmarłego polityka Prawa i Sprawiedliwości. Polityk w momencie śmieci miał 39-lat.

Nie żyje Łukasz Gaik

Łukasz Gaik był radnym Rady Powiatu w Pajęcznie w województwie łódzkim. 39-letni polityk zmarł w wyniku doznanych obrażeń w wypadku samochodowym. Do wypadku doszło we wtorek nad ranem. Media poinformowały, że śmierć mężczyzny nastąpiła w nocy z wtorku na środę. Jego auto w miejscowości Chabielice koło Bełchatowa miało wpaść w poślizg i dachowało.

O śmierci polityka poinformował klub LKS Kiełczygłów, którego presesem był właśnie Łukasz Gaik.

Jest to bardzo smutny dzień dla Nas. Prezes Naszego klubu Łukasz Gaik w wyniku obrażeń , które doznał w wypadku samochodwym zmarł dziś w nocy.  ŁUKASZ Byłeś, Jesteś i na Zawsze będziesz członkiem Naszej drużyny. Zrobiłeś wiele dla Naszego Środowiska na pewno nie zapomnimy. Wyrazy najszczerszych kondolencji dla rodzinypoinformował klub piłkarski, którego prezesem był Łukasz Gaik.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Do smutnej wiadomości za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się także DPS Bobrowniki.

Dziś zmarł Łukasz Gaik, Radny Powiatu Pajęczańskiego. Społecznik, samorządowiec, ktòry zawsze wspierał Nasz Dom tak w akcjach charytatywnych jak i działaniach członka zarządu. Zawsze był sobą, otwarty i wrażliwy, szanujący ludzi, ich zdanie, odważny i konsekwentny. Składamy szczere kondolencje Rodzinie. Będzie nam Ciebie  brakowało przyjacieluczytamy na Facebooku.

Rodzinie polityka składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Źródło: Polsat News

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)