Tusk zaatakował Jarosława Kaczyńskiego. Mocna odpowiedź Ziobry

Zbigniew Ziobro – Minister Sprawiedliwości oraz Prokurator Generalny postanowił odpowiedzieć na słowa Donalda Tuska, które padły na nagraniu zamieszczonym przez lidera Platformy Obywatelskiej w mediach społecznościowych. Co w tej sprawie napisał lider Solidarnej Polski?

Polecamy także: Znany polski aktor nie żyje. Zasłynął z gry w filmie „Miś”

Donald Tusk za pośrednictwem swojego konta na Twitterze zamieścił nagranie, na którym odniósł się do listu z groźbami, który dostał on oraz także inni politycy związani z jego środowiskiem politycznym. Przy tej okazji były szef polskiego rządu wspomniał także o Pawle Adamowiczu – byłym prezydencie Gdańska, który na początku roku 2019 został zamordowany. W swoim nagraniu Tusk odniósł się również do prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego.

Polecamy również: Zaskakujący apel prezydenta. Doszło do nikczemnej kradzieży

Politycy opozycji otrzymali wiadomości z bardzo poważnymi groźbami. Mowa tu o Pawle Kowalu, Radosławie Sikorskim i Dariuszu Jońskim, lecz adresatów gróźb może być więcej. List otrzymał także aktualny lider Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk, który w związku z tym postanowił nagrać, a następnie opublikować nagranie. Na samym wstępie były premier podkreślił, że dostał korespondencję w dniu urodzin Pawła Adamowicza.

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro odpowiada Donaldowi Tuskowi

Lider Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieścił nagranie, na którym poinformował o liście, który miał dostać w dniu urodzin tragicznie zamordowanego prezydenta Gdańska – Pawła Adamowicza.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Szef Platformy Obywatelskiej przytoczył fragment szokującej korespondencji. Tusk podkreślił, że nie jest to jedyny list z pogróżkami, który dostał. Dodał także, że w Polsce narasta fala nienawiści. Jego zdaniem odpowiedzialny za taki stan rzeczy jest prezes PiS – Jarosław Kaczyński.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Na słowa Donalda Tuska postanowił odpowiedzieć Minister Sprawiedliwości oraz Prokurator Generalny – Zbigniew Ziobro.

Zaduszki to dzień, gdy Polacy wspominają zmarłych i oddają im szacunek, a nie żerują na ich śmierci, jak D. Tusk przywołujący śp. P. Adamowicza, by atakować J. Kaczyńskiego. Dość tej szczujni! Trzeba opamiętania! W sprawie listu, o którym mówi, prokuratura wszcznie postępowanienapisał Zbigniew Ziobro za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: Twitter

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)