Schetyna bezlitosny dla Lempart. Polityk powiedział to wprost

Grzegorz Schetyna w rozmowie w programie „Gość Wydarzeń” w Polsat News odniósł się do niedawnej sytuacji dotyczącej Marty Lempart i jej zachowania przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie oraz także przed budynkiem Ministerstwa Zdrowia. Co na ten temat powiedział były lider Platformy Obywatelskiej?

Polecamy także: Zaskakujące słowa Wojewódzkiego o Kaczyńskim. „Chciałem osobiście przeprosić”

Na temat Marty Lempart w ostatnim czasie ponownie zrobiło się bardzo głośno. Wszystko to za sprawą zachowania popularnej aktywistki przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie oraz przed budynkiem Ministerstwa Zdrowia. W trakcie akcji na Nowogrodzkiej doszło do konfrontacji między Lempart a panią sprzątającą. Kobieta na widok rozlanej farby przed wejściem zaregowała bardzo stanowczo. Nagranie z tej sytuacji szybko obiegło media oraz internet.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

W związku z tym nie zabrakło krytycznych słów na temat zachowania jednej z liderek Strajku Kobiet. Do całej sytuacji w programie „Gość Wydarzeń” postanowił się odnieść były lider Platformy Obywatelskiej – Grzegorz Schetyna. Co polityk największej formacji opozycyjnej postanowił powiedzieć na ten temat?

Grzegorz Schetyna na temat sytuacji z Martą Lempart

Marta Lempart w zeszłym tygodniu zasłynęła ze swojego zachowania przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie oraz przed budynkiem Ministerstwa Zdrowia. To tam jedna z liderek Strajku Kobiet rozlała czerwoną farbę.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

W tej sytuacji bardzo szybko zaregowała pani sprzątająca, która postanowiła powiedzieć w kierunku aktywistki kilka stanowczych słów. Nagranie z tej sytuacji prędko stało się bardzo popularne w sieci. Z kolei kobieta, która zwróciła uwagę Marcie Lempart otrzymała kwiaty.

Do sprawy odniósł się także Grzegorz Schetyna, który był gościem programu „Gość Wydarzeń” w Polsacie.

Słyszałem ten dialog między paniami. Uważam, że to jest bardzo zła sytuacja i nie powinno się protestować w taki sposób. Taki sposób protestu i taki sposób opakowania tego protestu szkodzi tym, którzy dobrze chcą. Ta forma jest nie do zaakceptowania – ocenił Grzegorz Schetyna. – Rozmową z panią sprzątająca Marta Lempart zaszkodziła sobie i sprawie i to jest po prostu niepotrzebnedodał były szef Platformy Obywatelskiej.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Słyszałem ten dialog między paniami. Uważam, że to jest bardzo zła sytuacja i nie powinno się protestować w taki sposób. Taki sposób protestu i taki sposób opakowania tego protestu szkodzi tym, którzy dobrze chcą. Ta forma jest nie do zaakceptowaniaocenił Grzegorz Schetyna.

Rozmową z panią sprzątająca Marta Lempart zaszkodziła sobie i sprawie i to jest po prostu niepotrzebnedodał były szef Platformy Obywatelskiej.

Źródło: Wprost

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne