Nowe informacje o Magdalenie Ogórek. Dziennikarka TVP zabrała głos

Magdalena Ogórek niedawno poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest chora na COVID-19. Do tej pory o swoim stanie zdrowia dziennikarka informowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wczoraj postanowiła to zrobić ponownie. Co dokładnie napisała jedna z bardziej popularnych dziennikarek Telewizji Polskiej?

Polecamy także: Zaskakujące słowa Wojewódzkiego o Kaczyńskim. „Chciałem osobiście przeprosić”

Magdalena Ogórek to bez wątpienia jedna z bardziej popularnych dziennikarek związanych z Telewizją Polską w ostatnim czasie. Widzowie znają ją dobrze przede wszystkim za sprawą takich programów jak „W Kontrze”, gdzie program prowadzi wraz z Jarosławem Jakimowiczem. Poza tym Magdalena Ogórek ma także na swoim koncie prowadzenie takich programów jak „Minęła dwudziesta”, „Studio Polska” oraz także „W tyle wizji”.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Na temat dziennikarki zrobiło się głośno w ostatnim czasie za sprawą informacji o jej chorobie.

Walczę dzielnie z COVID-19. Podła to choroba. Wszystkich Czytelników, oczekujących od dziś na książkę z podpisem, proszę o cierpliwość – każde wyjście z łóżka i wpisanie dedykacji to teraz mała wyprawa na Mont Blanc. Za modlitwę z góry dziękuję. Uważajcie na siebie, Kochaninapisała pod koniec zeszłego miesiąca Magdalena Ogórek.

Z kolei w zeszłym tygodniu Magdalena Ogórek napisała:

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Z całego serca dziękuję Państwu za poniższy wpis i za wszystkie modlitwy. Za wszelkie życzenia i wyrazy wsparcia. Bilans 7 doby: bardzo duże osłabienie, ale powoli staram się wstawać. Życzę zdrowia Wszystkim Chorującymnapisała dziennikarka Telewizji Polskiej.

Co wynika z najnowszego wpisu gwiazdy TVP?

Magdalena Ogórek chora na COVID-19. Co wynika z jej najnowszego wpisu?

Magdalena Ogórek niedawno poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest chora na COVID-19. Do tej pory o swoim stanie zdrowia dziennikarka informowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wczoraj postanowiła to zrobić ponownie.

W nowym wpisie dziennikarka napisała, że „Powoli wychynęłam z czeluści domowej izolatki”.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Powoli wychynęłam z czeluści domowej izolatki (już wolno) i podpisuję. Tyle paczek znajduję codziennie pod drzwiami do podpisu od  @Wyd_Fronda, co mnie bardzo cieszy. Dziękuję Państwu za zainteresowanie i jeszcze raz za życzenia zdrowia. Dobrego czytania! – napisała Magdalena Ogórek.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne