Mazurek mocno nt. Lempart. Dziennikarz powiedział to wprost (wideo)

Robert Mazurek na Kanale Sportowym wypowiedział się w programie Mazurek&Stanowski prowadzonym wraz z Krzysztofem Stanowskim na temat popularnej aktywistki i jednej z liderek Strajku Kobiet – Marty Lempart. Co na jej temat powiedział popularny dziennikarz?

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Na temat Marty Lempart w ostatnim czasie jest bardzo głośno. Wszystko to za sprawą niedawnego zachowania aktywistki, do którego doszło między innymi przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie. To między innymi tam Marta Lempart rozlała czerwoną farbę. Cała sytuacja została nagrana i zyskała na popularności za sprawą zdecydowanej reakcji pani sprzątającej.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Na nagraniu sprzed wejścia do budynku widać jak w pewnym momencie pojawia się sprzątaczka, która w zdecydowanych słowach postanowiła zaregować na skutki zachowania liderki Strajku Kobiet. Nagranie szybko zyskało na popularności w internecie. W tej sytuacji pod adresem Marty Lempart pojawiły się także słowa krytyki. Krytyczne zdanie ma ten temat wyraziła między innymi Agnieszka Gozdyra — dziennikarka Polsatu. Z kolei na antenie Kanału Sportowego zrobił to także Robert Mazurek.

Robert Mazurek o Marcie Lempart w Kanale Sportowym w programie Mazurek&Stanowski

Marta Lempart w ostatnim czasie zyskała na popularności za sprawą swojego niedawnego zachowania. Działaczka i liderka Strajku Kobiet pojawiła się przed budynkiem Ministerstwa Zdrowia oraz siedzibą Prawa i Sprawiedliwości na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie. To tam rozlała czerwoną farbę. Na miejscu rozstawiono także kukły oraz tabliczki z kartonów, na których znajdowały się pewnej treści hasła.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Największy rozgłos wywołało jednak zachowanie Marty Lempart przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości. Niedługo po rozlaniu przez liderkę Strajku Kobiet farby pojawiła się kobieta odpowiedzialna za utrzymanie czystości, która w stanowczy sposób zwróciła jej uwagę. Fragment tej sytuacji został przytoczony w programie „Mazurek&Stanowski” na Kanale Sportowym. W związku z tym na temat aktywistki wypowiedział się Robert Mazurek.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Wojewódzkiego o Kaczyńskim. „Chciałem osobiście przeprosić”

To tu było widać najlepiej na czym polega problem. Bo Pani Marta Lempart ma tak naprawdę w trąbie los kobiet, co pokazała na przykładzie owej przesympatycznej sprzątaczki. Ją interesuję tylko to żeby robić zadymę, żeby walić w PiS, bo to jest najważniejsze na świecie. Gdybym był kobietą, to bym prosił tylko o jedno, żeby Pani Lempart nie wypowiadała się w moim imieniupowiedział Robert Mazurek.

Wypowiedź pada około 17 minuty na nagraniu poniżej.

Źródło: Kanał Sportowy

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne