Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Andrzej Zybertowicz kontra Tomasz Lis na Twitterze – doradca prezydenta Andrzeja Dudy zripostował redaktora naczelnego Newsweek Polska. Co dokładnie napisał znany dziennikarz i socjolog?

Polecamy także: Zaskakujące słowa Wojewódzkiego o Kaczyńskim. „Chciałem osobiście przeprosić”

Doradca prezydenta – Andrzej Zybertowicz za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił odpowiedzieć na wpis dziennikarza Tomasza Lisa, w którym to redaktor naczelny Newsweek Polska zadał pytanie na jego temat. Co na wpis Tomasza Lisa odpowiedział Andrzej Zybertowicz?

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Andrzej Zybertowicz to postać, którą często można spotkać w różnego rodzaju mediach. Jest on także doradcą prezydenta Andrzeja Dudy w sprawach społecznych od roku 2015. Z kolei w latach 2008 do 2010 wykonywał także obowiązki doradcy społecznego za czasów prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Oprócz tego doradzał także w roku 2007 Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Andrzej Zybertowicz stara się być również aktywny w mediach społecznościowych. Dziś głośno było przede wszystkim za sprawą jego odpowiedzi skierowanej do redaktora naczelnego Newsweek Polska – Tomasza Lisa, który to na Twitterze zadał pytanie dotyczące wspomnianego doradcy głowy państwa. Riposta Zybertowicza szybko zyskała na popularności w sieci. Pod wpisem znalazło się także wiele komentarzy zamieszczonych przez internautów.

Andrzej Zybertowicz kontra Tomasz Lis na Twitterze

Doradca prezydenta – Andrzej Zybertowicz za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił odpowiedzieć na wpis dziennikarza Tomasza Lisa, w którym to redaktor naczelny Newsweek Polska zadał pytanie na jego temat.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Dziennikarz, który przez okres swojej kariery był związany z takimi stacjami telewizyjnymi jak Telewizja Polska czy TVN zapytał wprost na Twitterze — „Co bierze Zybertowicz?”. Na temat powodu takiego wpisu dziennikarza można jedynie domniemywać, lecz pewne jest to, że obaj panowie są reprezentantami dwóch przeciwnych sobie obozów politycznych.

W tej sytuacji na odpowiedź ze strony doradcy prezydenta nie trzeba było zbyt długo czekać. Andrzej Zybertowicz na wpis Tomasza Lisa odparł krótko, że – „Czasem zerkam do Newsweek Polska” – odparł znany socjolog.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne