Problemy Magdaleny Ogórek? Znany aktywista podjął poważne kroki

Znany aktywista Bart Staszewski za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o złożeniu aktu oskarżenia przeciwko Magdalenie Ogórek oraz także Stanisławowi Janeckiemu. Powodem takiej decyzji podjętej przez Staszewskiego ma być jeden z odcinków programu „W tyle wizji”, gdzie prowadzący mieli poruszyć jego temat.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Magdalena Ogórek i Stanisław Janecki to jedni z prowadzących program „W tyle wizji” na antenie TVP Info. Prowadzący najczęściej w dość humorystyczny sposób starają się komentować wydarzenia mające miejsce w Polsce, a przede wszystkim w krajowej polityce. Program składa się z dwóch części – głównej, która trwa około 35-39 minut i także dodatkowej, która trwa od 15 do 29 minut. Pierwszy odcinek programu wyemitowano 1 kwietnia 2016 roku. Program poprowadzili Wiktor Świetlik i Waldemar Ogiński, a rozpoczął – i zakończył Marcin Wolski.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Wśród prowadzących program jest między innymi Magdalena Ogórek, która w programie pojawiła się pierwszy raz w listopadzie 2016 roku oraz także Stanisław Janecki, który występuje od kwietnia 2016 roku w „W tyle wizj”. Teraz dwójka dziennikarzy będzie musiała zmierzyć się z aktem oskarżenia ze strony aktywisty Barta Staszewskiego. Co mężczyzna zarzuca dwójce dziennikarzy związanych z Telewizją Polską?

Bart Staszewski kontra Magdalena Ogórek i Stanisław Janecki w sądzie?

Aktywista Bart Staszewski za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że złożył prywatny akt oskarżenia wobec pracowników Telewizji Polskiej, którymi są Magdalena Ogórek oraz Stanisław Janecki. Powodem jego decyzji ma być odcinek programu „W tyle wizji” z marca bieżącego roku, w którym miał paść temat dotyczący jego działań.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Mogę już poinformować, że złożyłem prywatny akt oskarżenia przeciwko pracownikom TVP: Magdalenie Ogórek oraz Stanisławowi Janeckiemu, którzy razem prowadzili program “W Tyle Wizji”. Chodzi o materiał z marca br., w którym kłamali jakobym z zagranicznymi mediami w tajemnicy jeździł po kraju i kręcił pozorowane scenki, które mają pokazać, że w Polsce jest homofobia, i że w tych “ustawkach” wykorzystuję jakieś osoby, które instruuje, co mają mówić, co mają robić, a wszystko po to, żeby kolportować takie materiały za granicęnapisał Bart Staszewski za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Wojewódzkiego o Kaczyńskim. „Chciałem osobiście przeprosić”

Ta zmyślona historia na mój temat to element szerszej propagandy przeciwko mnie. Będę domagał się skazania Ogórek i Janeckiego, i nie wykluczam choć częściowego zadośćuczynienia moich strat. Częściowego, bo żaden wyrok nie zadośćuczyni mi stresu związanego ze szczuciem w mediach publicznych czy strachu związanego z groźbami, jakie otrzymuje, ale mogę przynajmniej próbować osiągnąć jakiś rodzaj sprawiedliwości w polskich, wolnych sądachczytamy na profilu aktywisty.

Bart Staszewski wspomniał także o Kai Godek

Akt oskarżenia przeciwko Kai Godek powstaje. W najbliższym czasie ogłoszę też kolejne procesy. Wszystkie te sprawy finansuję ze zbiórki na pomagam.pl/godek do której możesz się dorzucićpoinformował.

Źródło: Facebook, Wirtualne Media

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne