Wstrząsający wpis Rafała Ziemkiewicza. Sytuacja nie wygląda dobrze

Rafał Ziemkiewicz opublikował wpis, z którego wynika, że dostaje pogróżki. Co dokładnie napisał znany publicysta?

Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieścił niepokojący wpis. Znany publicysta i dziennikarz poinformował w nim o tym, że codziennie dostaje dużo pogróżek. Najprawdopodobniej wpis dziennikarza ma związek z ostatnimi wydarzeniami dotyczącymi polityków opozycji, którzy na swoje adresy mailowe otrzymali wstrząsające groźby.

Polecamy także: Senator KO wymienił sukces Tuska. Bezcenna mina dziennikarki TVP (wideo)

Mowa tu o Pawle Kowalu, Radosławie Sikorskim i Dariuszu Jońskim, lecz adresatów gróźb może być więcej. List otrzymał także aktualny lider Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk, który w związku z tym postanowił nagrać, a następnie opublikować nagranie. Na samym wstępie były premier podkreślił, że dostał korespondencję w dniu urodzin Pawła Adamowicza – tragicznie zamordowanego prezydenta Gdańska.

Według Donalda Tuska odpowiedzialny jest za to prezes PiS.

Polecamy również: Zaskakujący apel prezydenta. Doszło do nikczemnej kradzieży

Jarosławie Kaczyński, jesteś za to bezpośrednio odpowiedzialny – jako szef obozu władzy i jako wicepremier do spraw bezpieczeństwa. Jesteś odpowiedzialny za narastanie tej fali, za rosnący niepokój, rosnący strach. Nie zostawimy tej sprawy, nie będziemy milczeć i wiedz jedno – nie damy się zastraszyćmówił Tusk na zamieszczonym nagraniu.

Na temat pogróżek głos zabrał także dziennikarz Rafał Ziemkiewicz, który w swoim wpisie na Twitterze przyznał, że codziennie dostaje dużo pogróżek.

Rafał Ziemkiewicz i pogróżki

W ostatnich dniach w mediach głośno jest przede wszystkim na temat pogróżek, które otrzymali politycy opozycji . Wśród nich są Dariusz Joński, Radosław Sikorski oraz Paweł Kowal. To jednak nie koniec. Nagranie na ten temat zamieścił za pośrednictwem mediów społecznościowych lider Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Z publikacji byłego szefa polskiego rządu możemy się dowiedzieć, że on także otrzymał wiadomość z groźbami i to w dodatku w dniu urodzin Pawła Adamowicza – byłego prezydenta Gdańska, który Zmarł w wyniku zadania mu ran przez zamachowca podczas udziału w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Na ten temat na Twitterze wypowiedział się także Rafał Ziemkiewicz. Znany publicysta przyznał, że sam codziennie dostaje pogróżki.

Mam codzień full pogróżek. Lemparstwo judziło do napaści na moją rodzinę podając adres, kod do bramy i fabrykując fejki by podniecić bojówki. Bandyci z antify szczują lewactwo w UK na moją córkę Wszystko z poparciem Tusków i Sikorskich, teraz mażących się że dostali hejt-mejlnapisał Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: Twitter, Gazeta

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)