Spięcie w TVP: Kłeczek do Kropiwnickiego: „Sam Pan głupoty opowiada” (wideo)

Awantura w TVP. Do mocnej wymiany zdań doszło na antenie stacji telewizyjnej TVP Info w programie „Woronicza 17” między prowadzącym Miłoszem Kłeczkiem a Robertem Kropiwnickim z Koalicji Obywatelskiej, który wszedł w bardzo emocjonalną wymianę zdań z europoseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości – Anną Zalewską na temat sytuacji związanej z polską kopalnią w Turowie.

Polecamy także: Senator KO wymienił sukces Tuska. Bezcenna mina dziennikarki TVP (wideo)

To jednak nie jedyna sytuacja, która miała miejsce w tym odcinku programu „Woronicza 17”. W trakcie programu Miłosz Kłeczek zwrócił się także do posła Koalicji Obywatelskiej oddając mu głos w sprawie zapory na granicy Polski z Białorusią mówiąc, ponieważ  jego zdaniem – „dziś poseł taki nadpobudliwy”.

W odpowiedzi Robert Kropiwnicki odparł dziennikarzowi Telewizji Polskiej, że – może Pan dziś nie wziął jakiś tabletek Panie redaktorze, bo jest Pan dzisiaj wyjątkowo stronniczy – odpowiedział polityk Koalicji Obywatelskiej. Na co dziennikarz TVP odparł mu, że jest neutralny jak zwykle.

Polecamy również: Zaskakujący apel prezydenta. Doszło do nikczemnej kradzieży

Nie była to jednak jedyna wymiana zdań między politykiem a dziennikarzem tego dnia na antenie TVP Info w programie „Woronicza 17”. Wiele emocji przyniósł także temat dotyczący spraw kopalni w Turowie.

Awantura w TVP

Miłosz Kłeczek to jeden z bardziej rozpoznawalnych dziennikarzy Telewizji Polskiej w ostatnim czasie. Redaktor publicznej telewizji zyskał na popularności przede wszystkim za sprawą swoich częstych konfrontacji z aktualnym liderem Platformy Obywatelskiej – Donaldem Tuskiem. To jednak nie wszystko. Miłosz Kłeczek w charakterystyczny dla siebie sposób prowadzi programy publicystyczne na antenie Telewizji Polskiej. Mógł się o tym przekonać na własnej skórze niejeden polityk.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Z kolei Robert Kropiwnicki to polityk Koalicji Obywatelskiej/Platformy Obywatelskiej, którego w ostatnim czasie zdecydowanie częściej mogliśmy spotkać na antenie Telewizji Polskiej. Polityka można było spotkać między innymi na antenie Telewizji Polskiej w programie „Woronicza 17”, gdzie starł się z prowadzącym Miłoszem Kłeczkiem oraz także europoseł Anną Zalewską z Prawa i Sprawiedliwości.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Do sieci trafił fragment programu. Na samym początku wspierają się na nim na temat Turowa Robert Kropiwnicki z Anną Zalewską. W pewnym momencie do dyskusji wtrącił się Miłosz Kłeczek, który po wypowiedzi Roberta Kropiwnickiego powiedział:

– „Proszę się uspokoić, sam Pan głupoty opowiada, niech Pan tymi rękami nie macha tylko spokojnie siądzie” – powiedział Miłosz Kłeczek do posła Koalicji Obywatelskiej.

Fragment programu z tej sytuacji zamieszczamy poniżej.

Źródło: Twitter

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)