Skandaliczne słowa Sikorskiego w TVN. Tak zaregowała Olejnik (WIDEO)

Radosław Sikorski na antenie stacji telewizyjnej TVN24 w programie „Kropka nad i”, który prowadzi Monika Olejnik odniósł się w bardzo mocnych słowach do lidera formacji Kukiz ’15 – Pawła Kukiza. Słowami europosła wyraźnie zaskoczona była dziennikarka komercyjnej stacji.

POLECAMY TAKŻE: Piękny gest TVP dla Emiliana Kamińskiego. Widzowie mogli się tego nie spodziewać

Olejnik w pewnym momencie programu wspomniała o byłym muzyku w kontekście bieżących wydarzeń politycznych wokół nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Takiej odpowiedzi ze strony swojego gościa jednak się nie spodziewała.

Polecamy także: Piękne świadectwo polskiej medalistki z Tokio nt. wiary w Boga. Powiedziała to wprost

W środowym odcinku programu „Kropka nad i” gościem Moniki Olejnik był aktualny europoseł Radosław Sikorski. W trakcie programu padła kwestia ostatnich wydarzeń, które miały miejsce w środę w Sejmie. Prowadząca poruszyła wątek Pawła Kukiza. W odpowiedzi usłyszała bardzo mocne i skandaliczne słowa z ust Radosława Sikorskiego na temat lidera Kukiz’15. Nagranie ze słowami byłego ministra spraw zagranicznych bardzo szybko obiegło internet.

Radosław Sikorski na antenie TVN24 w mocnych słowach o Pawle Kukizie

Wczoraj w polskim parlamencie było bardzo gorąco. Ostatecznie Sejm przegłosował ustawę medialną. Doszło do tego jednak w atmosferze licznych kontrowersji.

Polecamy również: Tomczyk cieszy się wzrostem KO. Cięta riposta Marka Jakubiaka

Zdaniem części dziennikarzy, ekspertów i polityków opozycji jest ona bezpośrednio wymierzona w Grupę TVN.

Środowe obrady Sejmu były pełne niespodziewanych zwrotów akcji. Wcześniej posłowie wynikiem 229 do 227 zagłosowali za odroczeniem obrad do września. Jednak w tej sytuacji grupa trzydziestu posłów podpisała wniosek o reasumpcję głosowania. Kolejne głosowanie o odroczeniu obrad do 2 września opozycja już przegrała. Sejm tym samym wznowił obrady, a następnie przegłosował ustawę.

Polecamy również: Chamski atak rosyjskiego siatkarza na Polaków. Mocna odpowiedź Marcina Możdżonka (wideo)

Temat środowych wydarzeń został również poruszony w programie Moniki Olejnik – „Kropka nad i”. Gościem dziennikarki był europoseł Radosław Sikorski, który komentował wydarzenia mające miejsce tego dnia w Sejmie. W pewnym momencie Olejnik wspomniała Pawła Kukiza. Nie spodziewała się jednak tak mocnej reakcji ze strony swojego gościa, który w stosunku do byłego muzyka użył bardzo mocnych słów.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie Sylwestra TVP byli w szoku. Nagle pojawił się Wojciech Szczęsny i się zaczęło (WIDEO)

Widzę teraz na ekranie Pawła Kukiza. Paweł Kukiz napisał, że to jest właśnie bardzo dobry moment na repolonizację mediów i też się obawia tego, żeby np. Kolumbijczycy nie zajęli mediów.wtrąciła Olejnik.

Wówczas z ust byłego ministra spraw zagranicznych padły bardzo mocne słowa pod adresem Pawła Kukiza.

Źródło: Twitter,  Money, DoRzeczy

Polecamy także:

Tak potraktowano Tuska także w Nakle. Mocne nagranie TVP (wideo)

Nowy sondaż. Złe wieści dla Tuska i także Hołowni

Poważne słowa także Gowina. Porozumienie opuści rząd?

Tusk przyjechał także do Nakła. Dostał mocne pytanie od mężczyzny (wideo)