Widzowie Sylwestra TVP byli w szoku. Nagle pojawił się Wojciech Szczęsny i się zaczęło (WIDEO)

Wojciech Szczęsny pojawił się na scenie „Sylwestra Marzeń” z TVP. Bramkarz reprezentacji Polski mógł tym zaskoczyć wiele osób. Chwilę wcześniej, w przerwie między występami Mariny (żony Wojciecha Szczęsnego), na telebimie pojawił się właśnie bohater ostatniego mundialu w Katarze, który złożył Polakom najlepsze życzenia i przeprosił za swoją absencję. Na tym jednak udział piłkarza w imprezie się nie zakończył.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Wojciech Szczęsny w ostatnich latach stanowi człon reprezentacji Polski w piłce nożnej. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ nie od dziś Polak uchodzi za jednego z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji na świecie.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Zdecydowanie podkreślił to w trakcie ostatniego mundialu w Katarze, gdzie obronił aż dwa rzuty karne w meczu z Arabią Saudyjską i Argentyną.

Ostatnia obrona zakończyła się największym rozgłosem, ponieważ bramkarz Juventusu obronił strzał z jedenastego metra legendarnego Leo Messiego.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Wojciech Szczęsny na mundialu robił wszystko, aby reprezentacja Polski straciła na jak najmniej bramek. Ostatecznie Szczęsny wpuścił ich pięć, lecz w ramach obrony należy przypomnieć, że wszystkie te trafienia rywali wpadły w konfrontacjach z Francją i Argentyną (3 z Francją, 2 z Argentyną), które dotarły do finału całej imprezy.

Wojciech Szczęsny na „Sylwestrze Marzeń”

Wojciech Szczęsny prywatnie jest mężem piosenkarki Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Para ma synka – Liama Szczęsnego. W przerwie między występami Mariny na „Sylwestrze Marzeń TVP” na telebimie pojawił się właśnie bohater ostatniego mundialu w Katarze, który złożył Polakom najlepsze życzenia i przeprosił za swoją absencję. Na tym jednak udział Wojciecha Szczęsnego w imprezie się nie zakończył.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

W pewnym momencie imprezy bramkarz włoskiego Juventusu pojawił się na scenie z kwiatami w ręku, które postanowił wręczyć swojej żonie, która była jedną z gwiazd imprezy organizowanej przez Telewizje Polską. Nagranie umieszczamy poniżej.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)