Chamski atak rosyjskiego siatkarza na Polaków. Mocna odpowiedź Marcina Możdżonka (wideo)

Reprezentacja Polski w siatkówce przegrała we wtorek na igrzyskach olimpijskich z Francją. Polscy siatkarze na początku wygrywali z rywalami 1-0, a następnie 2-1. Niestety więcej sił na ostatnie dwa sety spotkania zachowali przeciwnicy Biało-Czerwonych. Polacy przegrali czwartego i piątego seta.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Francji 3-2. Dla Polaków jest to bardzo duże rozczarowanie. Nasi zawodnicy byli typowani jako kandydaci do zdobycia medalu w siatkówce, a nawet do wygranej. Ostatecznie ponownie zakończyli swój udział w turnieju na ćwierćfinale.

Polecamy także: Zaskakujący sondaż wyborczy. Złe wieści dla Hołowni

Porażka polskich siatkarzy nie umknęła rosyjskiemu siatkarzowi – Aleksiejowi Spiridonowi, który od dawna słynie ze swoich chamskich zaczepek pod adresem polskich siatkarzy i kibiców.
Tym razem swoją radość z porażki Polaków i wulgarny opis Rosjanin zamieścił na Instagramie. Z kolei na temat jego zaczepek głos na antenie Kanału Sportowego zabrał były reprezentant Polski w siatkówce – Marcin Możdżonek.

Reprezentacja Polski w siatkówce: Kolejna prowokacja Spiridonowa

Niestety wtorek był bardzo smutnym dniem dla polskich fanów siatkówki. Reprezentacja Polski spotkała się z Francją. Faworytami tej konfrontacji byli Biało-Czerwoni. Pierwszy set zakończył się na korzyść Polaków.
Następnie doszło do remisu i ponownego wyjścia na prowadzenie reprezentantów Polski. Niestety w czwartym secie Polacy przegrali 21:25 i o dalszych losach obu ekip miał zadecydować piąty set. W nim od samego początku było widać, że to rywale Biało-Czerwonych mają zdecydowanie więcej sił i motywacji do tego, aby wygrać w całym spotkaniu.

Polecamy także: Tyle wynosi emerytura Joanny Senyszyn. Kwota zwala z nóg

Ostatecznie ostatnia partia spotkania zakończyła się wynikiem 9-15 dla Francuzów. Taki wynik oznaczał dla Polaków koniec marzeń o zdobyciu złotego medalu na igrzyskach w Tokio. Nasi zawodnicy w tej sytuacji nie kryli swojego smutku.
Inne nastawienie w tej sytuacji pokazał rosyjski siatkarz Aleksiej Spiridonow. Rosjanin nie pierwszy raz w bardzo wulgarny sposób wyraził brak szacunku dla Polaków. Na portal społecznościowym Instagram zamieścił krótki, lecz wulgarny wpis. Podziękował również w nim Francji za wygraną z Polską.

Polecamy także: Przewaga PiS zmniejszyła się. Jest najnowszy sondaż

Na temat zachowania Rosjanina wypowiedział się na antenie Kanału Sportowego – Marcin Możdżonek, były siatkarz reprezentacji Polski.
Spiridonov jest szczególną osobowością w tym negatywnym znaczeniu. To jest po prostu idiota, kretyn. Ja się nie boję użyć tych słów. Tak jak o nim mówią jego koledzy Rosjanie, których znam, z którymi rozmawiamy — w ogóle się nim nie przejmujcie, na niego została rzucona może nie jakaś fatwa, ostracyzm. Nikt tam prawie z nim nie chcę mieć coś wspólnegomówił Marcin Możdżonek.

Źródło: Kanał Sportowy, Onet

Polecamy również:

Widzowie TVP także pogrążeni w smutku. Znany aktor serialu Telewizji Polskiej nie żyje

Polska pogrążona także w smutku. Nie żyje narodowy bohater

USA: Wygonili reportera TVN z demonstracji. Jest nagranie (wideo)

Alarm w siedzibie TVN. Nagle przerwano jeden z programów (wideo)

Zbliża się koniec TVN24? Mocne słowa wiceprzewodniczącej KRRiT

Cejrowski wygrał z władzami Gdańska. Z tej okazji także pokazał to nagranie (wideo)