Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Bogdan Rymanowski stanowczo odpowiada na wpis na Twitterze, który zamieścił Tomasz Lis. Dziennikarz zapowiada poważne kroki w związku z zaistniałą sytuacją.

Polecamy także: Problemy Magdaleny Ogórek? Znany aktywista podjął poważne kroki

Dziennikarz telewizji Polsat – Bogdan Rymanowski za pośrednictwem mediów społecznościowych wydał oświadczenie, w którym to odniósł się do redaktora naczelnego Newsweek Polska — Tomasza Lisa. W swojej publikacji Rymanowski zapowiedział kroki prawne względem Lisa. O co dokładnie chodzi?

Bogdan Rymanowski to akrualnie dziennikarz związany z telewizją Polsat, gdzie jest jednym z prowadzących serwis informacyjny „Wydarzenia”. Dziennikarz wydał oświadczenie, w którym to postanowił się odnieść do wpisu zamieszczonego na Twitterze przez redaktora naczelnego Newsweek Polska — Tomasza Lisa, który reklamując najnowszą okładkę Newsweeka napisał:

Polecamy również: Mazurek mocno nt. Lempart. Dziennikarz powiedział to wprost (wideo)

Najnowszy Newsweek- dlaczego podważają skuteczność szczepionek na Covid albo propagują dezinformacje o ich szkodliwości narażając na śmierć tysiące ludzi? – napisał Tomasz Lis.

Na wspomnianej okładce znalazł się między innymi Bogdan Rymanowski. Oprócz niego znaleźli się także między innymi Jan Pospieszalski oraz Edyta Górniak. W związku z zaistniałą sytuacją Rymanowski w wydanym oświadczeniu poinformował, że zamierza podjąć odpowiednie kroki prawne.

Bogdan Rymanowski odpowiada na wpis, który zamieścił Tomasz Lis

Dziennikarz telewizji Polsat – Bogdan Rymanowski za pośrednictwem mediów społecznościowych wydał oświadczenie, w którym to odniósł się do redaktora naczelnego Newsweek Polska — Tomasza Lisa. Chodzi o niedawny wpis redaktora naczelnego Newsweek Polska na Twitterze, w którym to promował najnowszą okładkę Newsweeka. Znalazł się na niej między innymi Bogdan Rymanowski. Lis w treści posta napisał:

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Najnowszy Newsweek- dlaczego podważają skuteczność szczepionek na Covid albo propagują dezinformacje o ich szkodliwości narażając na śmierć tysiące ludzi? – napisał Tomasz Lis.

W związku z tym dziennikarz Polsatu zapowiedział kroki prawne.

Oświadczam, że wpis Tomasza Lisa, zamieszczony w dniu 5.12.2021 roku na Twitterze o treści: „Najnowszy NEWSWEEK – dlaczego podważają skuteczność szczepionek na COVID albo propagują dezinformację o ich szkodliwości, narażając na śmierć tysiące ludzi?”, będący komentarzem do okładki pisma, jest pomówieniem i narusza moje dobra osobiste – napisał Bogdan Rymanowski.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Słowa o „narażaniu na śmierć tysięcy ludzi” są obrazą i mogą spowodować utratę zaufania niezbędnego w pracy dziennikarskiej, dlatego zamierzam podjąć w tej sprawie odpowiednie kroki prawnezapowiedział dziennikarz.

Na oświadczenie Rymanowskiego zdążył już odpowiedzieć Tomasz Lis, który na Twitterze napisał:

Bardzo się cieszę. Niech w tej sprawie i w sprawie antyszczepionkowej propagandy narażającej na smierć dziesiątki tysięcy ludzi wypowie się niezależny sąd. Oświadczenie Bogdana Rymanowskiego. „Wpis Tomasz Lisa narusza moje dobra osobiste”  – napisał Tomasz Lis.

Źródło: Twitter, Fb

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Szokujące słowa Łukaszenki o Polsce. Dyktator wspomniał o Tusku

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)