Tomaszewska powiedział to wprost. Chodzi o Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski ostatecznie nie otrzymał „Złotej Piłki”. Nagroda ostatecznie powędrowała do Leo Messiego – legendy FC Barcelony oraz aktualnego gracza paryskiego PSG. W związku z tym powstało wiele kontrowersji i opinii na temat słuszności takiego werdyktu w sprawie nagrody. Głos na ten temat zabrał między innymi były bramkarz reprezentacji Polski – Jan Tomaszewski. Co powiedział legendarny polski piłkarz na ten temat?

Polecamy także: Zaskakujące słowa Wojewódzkiego o Kaczyńskim. „Chciałem osobiście przeprosić”

Wczoraj wielu fanów piłki nożnej w Polsce oraz na całym świecie śledziło przebieg wydarzeń w trakcie gali przyznania „Złotej Piłki”. Ostatecznie bardzo prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane piłkarzowi PSG – Leo Messiemu. Jedno z większych rozczarowań można było poczuć przede wszystkim w Polsce. Wielu naszych rodaków liczyło, że Robert Lewandowski otrzyma nagrodę, której jeszcze w dotychczasowej karierze nie otrzymał, choć jego kariera od wielu jest na najwyższym światowym poziomie.

Na temat wczorajszej gali głos zabrało wielu byłych piłkarzy oraz również dziennikarzy. Z kolei w jej trakcie głos zabrał sam Leo Messi, który powiedział następujące słowa do Roberta Lewandowskiego.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

– Robert, myślę że zasłużyłeś na Złotą Piłkę w 2020 roku, „France Football” powinno ci ją przyznać. Wszyscy wiemy, że ci się to należało, byłeś wtedy zwycięzcą i nie mogłeś otrzymać nagrody z powodu pandemii koronawirusa. Moim zdaniem powinieneś mieć to trofeum w swoim domu – mówił Messi.

Robert Lewandowski ostatecznie nie otrzymał „Złotej Piłki”. Mocne słowa Jana Tomaszewskiego

Robert Lewandowski ostatecznie nie otrzymał „Złotej Piłki”. Nagroda ostatecznie powędrowała do Leo Messiego – legendy FC Barcelony oraz aktualnego gracza paryskiego PSG.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

W związku z tym powstało wiele kontrowersji i opinii na temat słuszności takiego werdyktu w sprawie nagrody. Głos na ten temat zabrał między innymi były bramkarz reprezentacji Polski – Jan Tomaszewski.

Messi jest najlepszym piłkarzem w XXI wieku – przyznał Jan Tomaszewski. – Ale nie może być tak, że dostaje Złotą Piłkę tylko za to, że wybiega na boisko. W Barcelonie doprowadził do okropnego bałaganu. Nie zdobyli żadnego mistrzostwa, żadnego trofeumdodał.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Moim zdaniem, nie zasłużył! Ci, którzy twierdzą, że zdobył Copa America i to było kryterium to uważam, ze to lipa. Jorginho zdobył mistrzostwo Europy z Włochami, puchar Ligi Mistrzów z Chelsea i to on powinien w takim razie wygrać (jeśli patrzymy tylko na to kryterium – dop. red.)powiedział.

Robert Lewandowski pobijał rekordy, był na ustach całego świata! Dla mnie po raz drugi został okradziony ze Złotej Piłkipowiedział wprost legendarny bramkarz reprezentacji Polski.

Źródło: Super Express

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne