Piaseczny szersze o Kurdej-Szatan. Wywoła tymi słowami burzę?

Piosenkarz Andrzej Piaseczny wypowiedział się na temat Barbary Kurdej-Szatan, która w zeszłym tygodniu wywołała sporo kontrowersji za sprawą swojego wpisu zamieszczonego w mediach społecznościowych. Co znany artysta powiedział na temat aktorki?

Polecamy także: Zaskakujące słowa Wojewódzkiego o Kaczyńskim. „Chciałem osobiście przeprosić”

Na temat Barbary Kurdej-Szatan w ostatnim czasie było bardzo głośno. Aktorka, która największą popularność zyskała między innymi w reklamach sieci komórkowej „Play” oraz serialu „M jak Miłość” wywołała bardzo poważny skandal, na którego temat mówi się do dziś.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Chodzi dokładnie o wpis celebrytki, w którym to odniosła się do nagrania pochodzącego z granicy polsko-białoruskiej. Na jego podstawie Kurdej-Szatan postanowiła opublikować kilka słów od siebie na ten temat i odnosząc się do Straży Granicznej, co wywołało wiele negatywnych komentarzy.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Na jej temat głos zabrało wiele osób. Największe konsekwencje dla aktorki wynikają z reakcji prezesa Telewizji Polskiej – Jacka Kurskiego. Z jego wpisu zamieszczonego na Twitterze można wywnioskować, że Barbary Kurdej-Szatan na antenie Telewizji Polskiej raczej w najbliższym czasie nie zobaczymy. Z kolei teraz głos na ten temat zabrał piosenkarz — Andrzej Piaseczny. Co powiedział?

Andrzej Piaseczny o Barbarze Kurdej-Szatan – co powiedział znany piosenkarz?

Piosenkarz Andrzej Piaseczny wypowiedział się na temat Barbary Kurdej-Szatan, która w zeszłym tygodniu wywołała sporo kontrowersji za sprawą swojego wpisu zamieszczonego w mediach społecznościowych. Co znany artysta powiedział na temat aktorki?

Oczywiście za rozpoznawalną twarzą powinien iść pewien poziom dyplomacji w wyrażaniu swoich myśli. Ale z drugiej strony nie powinno z nas to czynić maszyny. Mamy prawo do własnych emocji, czasem ekstremalnych. I jesteśmy tylko ludźmi, ale z drugiej strony, aż ludźmimówił Piasek.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Za taką chęcią uładzenia siebie nie powinny iść absolutnie skłonności, np. do utrzymania pozycji, rozważania, czy dostanę reklamę, czy nie dostanę. Brawo Basia! Bo jesteśmy ludzcy. Bo jesteśmy ludźmi i mamy czasem prawo do emocji, z którymi ktoś może się nie zgodzić. Ale nie czyńmy z siebie bezdusznych maszyn, tylko po to, aby utrzymać choćby swoje apanażestwierdził.

Świat jest podzielony. My uwielbiamy się dzielić, ale przecież w gruncie rzeczy, wszystkim nam chodzi, albo powinno chodzić o to samo. Tzn. o nasze dobro. Nawet jeśli lokujemy je w innych miejscachocenia piosenkarz.

Źródło: Radio Zet 

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne