Borysewicz zaatakował Pawła Kukiza. Bezlitosna riposta lidera Kukiz’15

Paweł Kukiz za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do wpisu Jana Borysewicza, który to gitarzysta zamieścił w zeszłym miesiącu w związku z wydarzeniami mającymi w Sejmie na temat nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, która została określona przez część mediów jako „lex TVN”. Paweł Kukiz po dłuższym czasie zdecydował się odpowiedzieć i nawiązać najprawdopodobniej do ostatnich wydarzeń, które działy się wokół Borysewicza o których informowały media.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Paweł Kukiz w ostatnich tygodniach musiał się mierzyć z olbrzymią falą bardzo krytycznych, a czasem również hejterskich komentarzy na swój temat. Ma to związek z sytuacją z polskiego Sejmu z 11 sierpnia. Wówczas to Sejm obradował nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji, która przez media została określona mianem “lex TVN”. Tego dnia nie zabrakło kontrowersyjnych wydarzeń.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Na początku posłowie wynikiem 229 do 227 zagłosowali za odroczeniem obrad do września. Jednak w tej sytuacji grupa trzydziestu posłów podpisała wniosek o reasumpcję głosowania. Kolejne głosowanie o odroczeniu obrad do 2 września opozycja już przegrała. Sejm tym samym wznowił obrady, a następnie przegłosował ustawę. Za nowelą głosowali także posłowie Kukiz’15 – Paweł Kukiz, Jarosław Sachajko i Stanisław Żuk. Po tych wydarzeniach na Pawła Kukiza i jego polityków spłynęła spora fala bardzo krytycznych komentarzy.

Paweł Kukiz odpowiada na wpis Jana Borysewicza

Po wydarzeniach z Sejmu z 11 sierpnia wpis w mediach społecznościowych na temat Pawła Kukiza zamieścił Jan Borysewicz.

Polecamy także: Szokujące słowa Jachiry w Sejmie. Tego jeszcze nie było (wideo)

Muzyk napisał w nim, że nie jest zaskoczony sytuacją wokół Pawła Kukiza, ponieważ jak twierdzi – jak był moim kolegą to i tak nigdy nie można było na niego liczyć – napisał Jan Borysewicz.

Niestety ja nie jestem tym zaskoczony, bo nawet jak był moim kolegą to i tak nigdy nie można było na niego liczyć…Boję się o moją Polskęnapisał 12 sierpnia za pośrednictwem mediów społecznościowych muzyk zespołu Lady Pank.

Na jego wpis po niespełna miesiącu postanowił odpowiedzieć Paweł Kukiz. Aktualny polityk oraz lider formacji Kukiz’15 napisał pod przytoczonym wpisem Borysewicza bardzo krótko.

Polecamy także: Jakubiak zaregował na kontrowersyjny wpis Stuhra. Mocna riposta byłego posła

Ważne, że Ty liczysz doskonale 🙂napisał polityk.

Wpis Jana Borysewicza i odpowiedź Pawła Kukiza pod linkiem TUTAJ

W tej sytuacji można domniemywać, że najprawdopodobniej chodzi o ostatnie wiadomości medialne na temat Jana Borysewicza. Portal Onet opierając się na informacjach „Super Expressu” napisał: – Jan B. został już przesłuchany w warszawskiej prokuraturze. Muzyk usłyszał zarzuty wyłudzenia podatku VAT i posługiwania się fałszywymi fakturami na około 200 tys. złotych i ok. 50 tys. zł niezapłaconego VAT-upoinformował portal Onet.

Źródło: Onet

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił także Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Polska pogrążona w smutku. Nie żyje legendarny polski aktor