„Nigdy więcej!”. Marek Jakubiak nie wytrzymał. Bezlitośnie odpowiedział Lisowi

Marek Jakubiak za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił odpowiedzieć na wpis byłego redaktora naczelnego Newsweek Polska – Tomasza Lisa, który odniósł się do tego, że Polacy w dwóch ostatnich wyborach parlamentarnych zdecydowali wybrać w znaczącej mierze Prawo i Sprawiedliwość oraz jego koalicjantów.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Wybory parlamentarne odbędą się już w następnym roku. Na ten moment można powiedzieć, że główny pojedynek o sprawowanie władzy w Polsce najprawdopodobniej odbędzie się między obozem Zjednoczonej Prawicy i Koalicji Obywatelskiej.

Oba wspomniane ugrupowania od dłuższego czasu w sondażach wyborczych zajmują odpowiednio pierwsze oraz drugie miejsce.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Ważne jednak w tej konfrontacji będzie również kilka pobocznych czynników. Mianowicie, czy Prawo i Sprawiedliwość wraz z koalicjantami uzyska wystarczający wynik, aby sprawować samodzielne rządy i to, czy ewentualnie opozycja uzyska pojedynczo wystarczające wyniki, aby móc zdetronizować PiS i w ramach wspólnej koalicji utworzyć rząd. Na ten moment nic nie jest pewne.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Pewne jest jednak to, że przedstawiciele KO i PiS już teraz bardzo twardo działają w terenie. Osoby sympatyzujące z ich tymi formacjami także nie próżnują.

Tomasz Lis i odpowiedź Marka Jakubiaka

Tomasz Lis za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odniósł się do tego, że Polacy w dwóch ostatnich wyborach parlamentarnych zdecydowali się wybrać w znaczącej mierze Prawo i Sprawiedliwość oraz jego koalicjantów.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Jednak w głowie się nie mieści, że my, Polacy, sami sobie taką władzę dwa razy wybraliśmy. Nie świadczy to dobrze o naszym instynkcie przetrwanianapisał Tomasz Lis. 

Polecamy także: Patryk Jaki nie wytrzymał. Bardzo mocno odpowiedział na atak Tuska

Na wpis Lisa zdecydował się Marek Jakubiak, który skontrował byłego redaktora naczelnego Newsweek Polska w następujący sposób:

Dwa razy głosowałem na PO i mam z tego powodu podobne przemyślenie. Nigdy więcej!!!!napisał były poseł z ramienia Kukiz’15.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)