Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje polityk PiS

Smutna wiadomość – nie żyje Andrzej Młyński. Polityk był radnym w Bydgoszczy z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. O śmierci Andrzeja Młyńskiego poinformował portal Informacyjny TVP Info, który powołał się na TVP3 Bydgoszcz. O śmierci radnego poinformowano także za pośrednictwem profilu Prawa i Sprawiedliwości z Bydgoszczy. Smutną wiadomość przekazał dalej również radny Jarosław Wenderlich.

Polecamy także: Tego jeszcze nie było. Kurdej-Szatan w białoruskiej telewizji (wideo)

Bardzo smutna informacja… zmarł Andrzej Młyński. Mój zastępca w Komisji Rewizyjnej, wieloletni radny Miasta Bydgoszczy, Przewodniczący Rady Osiedla Tatrzańskiego. Andrzej przejawiał szereg pasji społecznikowskich, angażując się w najrozmaitsze działania w Bydgoszczy i Fordonie, przy czym zawsze był osobą skromnączytamy w części wpisu Jarosława Wenderlicha.

Andrzej Młyński należał do klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości. Osoby znające radnego wspominają go jako osobę, która była pełna empatii i także skromna. Był również przewodniczącym Rady Osiedla Tatrzańskiego.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Bardzo smutna wiadomość. Zmarł Andrzej Młyński. Wieloletni radny Miasta Bydgoszczy, Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta, Przewodniczący Rady Osiedla Tatrzańskiego. Dobry człowiek…
Cześć Jego Pamięci! R.I.Pnapisano na profilu Prawo i Sprawiedliwość Bydgoszcz.

Smutna wiadomość – nie żyje Andrzej Młyński

Nie żyje Andrzej Młyński. Polityk był radnym w Bydgoszczy z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Wiadomość na temat śmierci polityka została przekazana między innymi przez portal TVP Info.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Wiadomość potwierdził także profil na Facebooku Prawa i Sprawiedliwości z Bydgoszczy oraz również radny Jarosław Wenderlich za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Bardzo smutna informacja… zmarł Andrzej Młyński. Mój zastępca w Komisji Rewizyjnej, wieloletni radny Miasta Bydgoszczy, Przewodniczący Rady Osiedla Tatrzańskiego. Andrzej przejawiał szereg pasji społecznikowskich, angażując się w najrozmaitsze działania w Bydgoszczy i Fordonie, przy czym zawsze był osobą skromną. Był pełen empatii, ale w kwestiach podstawowych wartości jak Bóg-Honor-Ojczyzna był bezkompromisowynapisał Jarosław Wenderlich.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Twardo bronił swoich racji, walczył o sprawy od najdrobniejszych, przez te najważniejsze. Wykonywał ogrom pracy, wręcz organicznej. W bydgoskim Klubie Radnych Prawa i Sprawiedliwości będzie nam Go bardzo brakowało. Cześć Jego Pamięci! R.I.Pnapisał Wenderlich.

Źródło: TVP.Info, Onet

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne