Tego jeszcze nie było. Kurdej-Szatan w białoruskiej telewizji (wideo)

Białoruska telewizja użyła słów Barbary Kurdej-Szatan, które to polska aktorka opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych na temat polskiej Straży Granicznej. Nagranie trafiło do sieci, gdzie zyskało sporą popularność wśród internautów.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z bardziej popularnych polskich aktorek ostatnich lat. Rozpoznawalność zyskała przede wszystkim za sprawą występów w reklamach znanej sieci komórkowej „Play”. Aktorka zyskała na rozpoznawalność także za sprawą pracy w Telewizji Polskiej. Na antenie publicznej telewizji pojawiła się w serialu „M jak Miłość”. Pełniła także rolę prowadzącej w takich produkcjach jak „The Voice of Poland”, „Dance Dance Dance” oraz także „Kocham Cię Polsko”.

W ostatnich dniach na temat celebrytki ponownie jest głośno. Wszystko to za sprawą jej kontrowersyjnego wpisu, w którym to odniosła się do polskiej Straży Granicznej. W związku z tym zaregować postanowił prezes Jacek Kurski. Z jego słów wynika, że zdecydowanie w najbliższym czasie nie można się spodziewać Barbary Kurdej-Szatan w najnowszych przedsięwzięciach publicznej telewizji.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

– Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br – napisał prezes Telewizji Polskiej.

Sprawą wpisu zajęła się także prokuratura. Z dzisiejszych informacji wynika, że to nie koniec rozgłosu wokół znanej aktorki.

Białoruska telewizja użyła słów Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan ostatnich dni z pewnością nie może zaliczyć do najłatwiejszych w swoim życiu. Wszystko to z powodu wpisu, który zamieściła za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Aktorka odniosła się w nim do polskiej Straży Granicznej. Mimo, że Kurdej-Szatan przeprosiła to w dalszym ciągu w związku z tą sprawą można napotkać na negatywne komentarze.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

To jednak nie koniec. Kurdej-Szatan pojawiła się w jednym z programów informacyjnych stacji Biełaruś-24. To właśnie tam wspomniano jej mocne słowa, które padły w opublikowanym wpisie w mediach społecznościowych. Nagranie trafiło do sieci.

Źródło: Wprost, Twitter, Onet

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne