Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Sebastian Tylman nie żyje. Wiadomości o tragicznej śmierci polityka obiegła media. Informacja została podana między innymi przez portal informacyjny TVP.Info. W Radestowie pod Przusuchą doszło w czwartek 11 listopada do tragicznego wypadku.

Polecamy także: Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

W jego skutku zginęły trzy osoby, a w tym także Sebastian Tylman – były radny miejski z Łodzi związany z Prawem i Sprawiedliwością. Polityk mandat radnego sprawował w latach 2006-2014. Zawodowo zajmował się energetyką. Polityk miał 42 lata.

Z informacji medialnych wynika, że do wypadku doszło w czwartek około godziny 9.30 na drodze wojewódzkiej 727. Kierujący samochodem osobowym 40-latek potrącił 70-letnią kobietę idącą poboczem drogi, następnie uderzył w betonowy przepust. Na temat śmierci Sebastiana Tylmana wpis zamieścił między innymi Łódzki Klub Sportowy, którego radny był wiernym kibicem.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Dziś w wypadku samochodowym zginął Sebastian Tylman, były radny miasta Łodzi, społecznik i wierny kibic naszego klubu. Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucianapisał za pośrednictwem mediów społecznościowych Łódzki Klub Sportowy.

Wpis na temat śmierci Sebastiana Tylmana zamieścił także Tomasz Anielak – radny miejski z Łodzi.

Sebastian Tylman nie żyje

Sebastian Tylman nie żyje. Wiadomości o tragicznej śmierci polityka obiegła krajowe media. Informacja została podana między innymi przez portal informacyjny TVP.Info. W Radestowie pod Przusuchą doszło w czwartek 11 listopada do tragicznego wypadku. W jego skutku zginęły trzy osoby, a w tym także Sebastian Tylman – były radny miejski z Łodzi związany z Prawem i Sprawiedliwością. Mandat radnego sprawował w latach 2006-2014. Zawodowo zajmował się energetyką. Polityk miał 42 lata.

Polecamy także: Nowy sondaż. Tylko jedna partia ma powody do zadowolenia

Wpis na temat śmierci Sebastiana Tylmana zamieścił także Tomasz Anielak – radny miejski z Łodzi.

Bardzo smutna wiadomość, dzisiaj zginął w wypadku Sebastian Tylman Nasz kolega z Prawo i Sprawiedliwość Łódź, były radny Rady Miejskiej w Łodzi, miał tylko 42 lata.
#RIP #PokójJegoDuszynapisał za pośrednictwem mediów społecznościowych Tomasz Anielak – radny miejski z Łodzi.

Najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Źródło: TVP Info

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne