Tusk mocno do Morawieckiego. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego

Europoseł Patryk Jaki za pośrednictwem Twittera odpowiedział na wpis opublikowany przez lidera Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska. W swoim wpisie były przewodniczący Rady Europejskiej odniósł się do premiera Mateusza Morawieckiego. Były szef rządu wspomniał krótko o migrantach, pandemii oraz także o temacie aborcji.

Polecamy również: Napięta sytuacja na granicy. Jest najnowsze nagranie Straży Granicznej (wideo)

W tej sytuacji na wpis szefa Platformy Obywatelskiej postanowił odpowiedzieć europoseł Patryk Jaki z Solidarnej Polski, który w swoim wpisie nawiązał do sytuacji, która ma miejsce na granicy Polski z Białorusią.

Donald Tusk powrócił do polskiej polityki na początku lipca bieżącego roku. Nie ulega wątpliwości, że na taki ruch ze strony byłego premiera czekało wielu sympatyków, działaczy oraz przede wszystkim wyborców Platformy Obywatelskiej. Powrót Tuska dał drugi oddech Koalicji Obywatelskiej, na której czele stoi Platforma Obywatelska. Tusk aktywnie stara się także działać w przestrzeni publicznej. Od czasu jego powrotu głośno było o jego wizytach w Gdańsku, Szczecinie oraz także w Płońsku na konwencji PO.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Były premier jest również aktywny za pośrednictwem mediów społecznościowych. To tam często zamieszcza wpisy oraz nagrania, w których odnosi się do bieżących wydarzeń politycznych w kraju. Tak było i dziś – Donald Tusk w swoim wpisie na Twitterze odniósł się do premiera Mateusza Morawieckiego. Z kolei na jego wpis w tej sytuacji postanowił odpowiedzieć europoseł Patryk Jaki z Solidarnej Polski.

Europoseł Patryk Jaki odpowiada Donaldowi Tuskowi

Europoseł Patryk Jaki za pośrednictwem Twittera odpowiedział na wpis opublikowany przez lidera Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska. W swoim wpisie były przewodniczący Rady Europejskiej odniósł się bezpośrednio do premiera Mateusza Morawieckiego.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Były szef rządu wspomniał krótko o migrantach, pandemii oraz także o temacie aborcji.

– Mateuszu, migranci to nie jest polityczne złoto, pandemia to nie biznes, aborcja nie spadła wam z nieba. Nie myśl, jak zarobić na dramatach i problemach Polaków, tylko jak je rozwiązać! – napisał szef Platformy Obywatelskiej.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Z kolei na wpis Donalda Tuska postanowił odpowiedzieć europoseł z ramienia Solidarnej Polski – Patryk Jaki.

Czy to nie poseł z klubu PO biegał po granicy z siatką zapraszając tych ludzi? Czy to nie Pana zaplecze medialne apeluje o ich wpuszczenie i manipuluje faktamiDown pointing backhand index? Łukaszenka nie zwoziłby tych ludzi, gdyby nie był pewny, że tak wiele osób w Polsce od Was stanie w ich obronieodpowiedział Patryk Jaki.

Źródło: Twitter, TVN24

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)