Kłeczek z TVP zapytał o Tuska. Zaskakująca reakcja Budki (wideo)

Miłosz Kłeczek z TVP na konferencji prasowej, w której uczestniczył Borys Budka, Paweł Kowal oraz Tomasz Siemoniak zadał dwa pytania politykom Koalicji Obywatelskiej.

Polecamy także: Dziennikarka była zaskoczona. Kwaśniewski pozwolił sobie na zbyt wiele? (wideo)

Na pierwsze z nich otrzymał odpowiedź od Borysa Budki, lecz już na kolejne odpowiedzi zabrakło. Borys Budka wyraźnie nie był już zainteresowany udzieleniem odpowiedzi dziennikarzowi TVP.

Miłosz Kłeczek to w ostatnim czasie jeden z bardziej popularnych dziennikarzy Telewizji Polskiej. Popularność przedstawiciel publicznych mediów zyskał przede wszystkim za sprawą swoich pytań, które w trakcie konferencji prasowych zadawał politykom związanych z ugrupowaniami opozycyjnymi.

Polecamy również: Kłótnia w TVN. Patryk Jaki prosto z mostu do Anity Werner (wideo)

W ostatnim czasie głośno było między innymi o konfrontacji Miłosza Kłeczka z liderem AgroUnii w Sejmie – Michałem Kołodziejczakiem. To jednak nie koniec.

W zeszłym roku internet obiegło nagranie z programu „Woronicza 17”, gdzie prowadzącym był właśnie Miłosz Kłeczek. Wówczas między dziennikarzem a politykiem doszło do wyraźnej różnicy zdań w trakcie dyskusji w programie.

Polecamy również: Premier przekazał smutną wiadomość. Nie żyje były minister

W tej sytuacji Dariusz Joński opuścił program telewizji publicznej, a następnie za pośrednictwem mediów społecznościowych oświadczył, że – Od dzisiaj nie biorą udziału w programach prowadzonych przez funkcjonariusza PiS Pana Kłeczka – oświadczył polityk.

Miłosz Kłeczek kontra Borys Budka

Do sieci trafił fragment z konferencji prasowej polityków Koalicji Obywatelskiej – Borysa Budki, Pawła Kowala oraz także Tomasza Siemoniaka. Zarejestrowano na nim dwa pytania, które do polityków największej formacji opozycyjnej w Sejmie skierował dziennikarz Telewizji Polskiej – Miłosz Kłeczek.

Polecamy także: Awantura w TVP. Jaki do posła z Lewicy: „Czy Pan potrafi nie być chamem?” (wideo)

Kłeczek pytał, gdzie jest Donald Tusk? Dziennikarz dopytywał o szefa Platformy Obywatelskiej w związku z ostatnimi wydarzeniami mającymi miejsce między Rosją i Ukrainą. Na to pytanie odpowiedział Borys Budka, który stwierdził, że „wszyscy widzieliśmy tweety Donalda Tuska”.

Budka dodał, że w obecnej chwili nie wie co robi Donald Tusk, lecz poinformował o spotkaniu z Donaldem Tuskiem i ekspertami w sprawie Ukrainy w Warszawie.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Kłeczek zadał jeszcze jedno pytanie o Donalda Tuska, lecz już nie otrzymał odpowiedzi. Dziennikarz zamiast odpowiedzi usłyszał z ust byłego lidera PO, że:

Czy Państwo dziennikarze macie jeszcze jakieś pytania? Nie widzę pytań od dziennikarzy, dziękuję bardzopowiedział Borys Budka.

Opisywany fragment zamieszczamy poniżej.

Źródło: YouTube, NaTemat

Polecamy również: 

Marta Lempart wróciła i szokuje. Takich słów mało kto się spodziewał (wideo)

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści dla KO i Donalda Tuska

Problemy Rafała Ziemkiewicza. Dziennikarz poinformował o tym wprost

Zaskakujące zdjęcie Wałęsy. Pokazał je Sławomir Cenckiewicz (foto)

Niepokojący wpis Roberta Mazurka. Dziennikarz podjął stanowczą decyzję