Dziennikarka była zaskoczona. Kwaśniewski pozwolił sobie na zbyt wiele? (wideo)

Aleksander Kwaśniewski na antenie Radia Zet użył bardzo mocnych słów w trakcie rozmowy z redaktor Beatą Lubecką. Głównym temat rozmowy dziennikarki z byłym prezydentem była sytuacja między Ukrainą a Rosją.

Polecamy również: Kłótnia w TVN. Patryk Jaki prosto z mostu do Anity Werner (wideo)

Sytuacja między Rosją i Ukrainą jest bacznie obserwowana przez światowe media oraz przede wszystkim przez polityków. Wczoraj władze Rosji zdecydowały o uznaniu niepodległości dwóch separatystycznych „republik ludowych” w Donbasie – Donieckiej Republiki Ludowej oraz także Ługańskiej Republiki Ludowej.

Na ten temat związany z sytuacją między Rosją a Ukrainą wypowiedział się były prezydent Polski – Aleksander Kwaśniewski. W trakcie rozmowy była głowa państwa zwrócił uwagę na, że jednym z celów Władimira Putina jest włączenie Ukrainy do Rosyjskiej strefy wpływów.

Polecamy również: Premier przekazał smutną wiadomość. Nie żyje były minister

Dodał także, że jako takiej wojny „w rozumieniu ataku wojskowego, militarnego nie będzie dlatego, że byłoby to zbyt kosztowne i zbyt ryzykowne, bo Ukraińcy będą stawiać opór”.

Zdaniem Aleksandra Kwaśniewskiego będzie trwało wyniszczenie Ukrainy. Ma dojść do destabilizacji, która doprowadzi do tego, że gospodarka nie będzie mogła się rozwijać i może zabraknąć inwestorów.

Polecamy także: Awantura w TVP. Jaki do posła z Lewicy: „Czy Pan potrafi nie być chamem?” (wideo)

Natomiast będzie trwało wyniszczanie Ukrainy. Będzie trwała destabilizacja, która powoduje, że gospodarka nie może się rozwijać, że inwestorów brakujezaznaczył były prezydent.

Aleksander Kwaśniewski i mocne słowa o wystąpieniu Władimira Putina

Aleksander Kwaśniewski na antenie Radia Zet użył bardzo mocnych słów w trakcie rozmowy z redaktor Beatą Lubecką. Chodziło dokładnie o przemówienie autorstwa prezydenta Rosji – Władimira Putina. Wiele osób użyte słowo przez byłą głowę państwa mogło bardzo mocno zaskoczyć. Zaskoczenia nie kryła prowadząca program Beata Lubecka.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

To było tak brutalne, tak pozbawione jakiejkolwiek empatii. Mogę użyć mocnych słów?zapytał Aleksander Kwaśniewski prowadzącą audycję Beatę Lubecką.

To było wkur******* – stwierdził były prezydent, ku zaskoczeniu Lubeckiej.

Nagranie poniżej.

Źródło: Twitter, Onet

Polecamy również: 

Marta Lempart wróciła i szokuje. Takich słów mało kto się spodziewał (wideo)

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści dla KO i Donalda Tuska

Problemy Rafała Ziemkiewicza. Dziennikarz poinformował o tym wprost

Zaskakujące zdjęcie Wałęsy. Pokazał je Sławomir Cenckiewicz (foto)

Niepokojący wpis Roberta Mazurka. Dziennikarz podjął stanowczą decyzję