Kłótnia w TVN. Patryk Jaki prosto z mostu do Anity Werner (wideo)

Europoseł Patryk Jaki za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował nagranie z jednej z jego wizyt w stacji telewizyjnej TVN.

Na nagraniu popularny polityk rozmawiał z prowadzącą Faktów – Anitą Werner. Przytoczony fragment rozmowy polityk Solidarnej Polski podsumował słowami – „W kontekście obecnej dyskusji o TVN. Najwyższe standardy całą dobę”.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Wątek stacji telewizyjnej TVN w ostatnim czasie był bardzo szeroko komentowany przez media oraz także polityków. Chodziło tu głównie o sprawę dotyczącą „lex TVN”, a więc nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, która szczególnie negatywnie została przyjęta przez polityków opozycji.

Europoseł Patryk Jaki i nagranie z wizyty w TVN

Stacja telewizyjna TVN jest na polskim rynku medialnym od ponad dwudziestu lat. W tym czasie telewizyjne medium nabyło zarówno swoich wielkich zwolenników, jak i również przeciwników. Telewizja posiada wiele tematycznych kanałów, a w tym również informacyjne. Popularna telewizja przez te lata bardzo mocno wpisała się w krajowy rynek nadawców telewizyjnych.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

W ostatnim czasie na temat stacji TVN było bardzo głośno. W głównej mierze chodziło o przyznanie koncesji dla komercyjnej stacji od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na jej kanał informacyjny TVN24. Po długim czasie oczekiwania komercyjna telewizja poinformowała, że – Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przekazała formalnie TVN24 decyzję o przedłużeniu koncesji na nadawanie. Koncesja obowiązuje od 27 września 2021 roku do 26 września 2031 roku – czytamy na stronie stacji telewizyjnej TVN. 

Druga sprawa to wcześniej wspomniane „lex TVN”, czyli nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji, która ostatecznie została zawetowana przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Z kolei na temat TVN za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się w lipcu ubiegłego roku europoseł Patryk Jaki. Polityk Solidarnej Polski opublikował na Facebooku nagranie z jednej ze swoich wizyt w komercyjnej stacji telewizyjnej, gdzie rozmawiał z redaktor Anitą Werner. W opisie polityk napisał: „W kontekście obecnej dyskusji o TVN. Najwyższe standardy całą dobę”.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

To ja Państwu na sam koniec powiem jedną rzecz. Robicie skandal i robicie Państwo programy specjalne i porównujecie do systemów komunistycznych, kiedy jeden wiceminister jest podejrzany o hejt. A kiedy szef konkurencyjnego bloku osobiście kieruję i uczestniczy w takim hejcie, to Państwo tego nie widzicie. I to również jest mowa nienawiścimówił na opublikowanym na Facebooku nagraniu europoseł Patryk Jaki.

Nagranie poniżej:

Źródło: Facebook, YouTube

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)