Szokująca sytuacja na granicy. Opublikowano zdjęcie

Minister Obrony Narodowej – Mariusz Błaszczak za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieścił zdjęcie wykonane na granicy Polski z Białorusią. Co na nim dokładnie widać i co w związku z nim napisał szef resortu obrony narodowej?

Polecamy także: Wielkie zaskoczenie. Znany dziennikarz TVP odchodzi do TVN?

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest napięta od dłuższego czasu. W związku z tym na terenie części województw podlaskiego i lubelskiego w pasie przy granicy z Białorusią wprowadzono stan wyjątkowy.

Na miejscu cały czas działają funkcjonariusze Straży Granicznej oraz także polscy żołnierze. Na bieżąco na temat wydarzeń na granicy za pośrednictwem mediów społecznościowych wiadomości w formie komunikatów przedstawia Straż Graniczna oraz także przedstawiciele resortów obrony narodowej i spraw wewnętrznych.

Polecamy także: Szokująca wiadomość. Polityk PiS nie żyje. Miał wypadek samochodowy

Jeden z wpisów na temat sytuacji na granicy z Białorusią zamieścił minister obrony narodowej – Mariusz Błaszczak. Szef MON zamieścił przy tej okazji również zdjęcie. Co na nim widać?

Mariusz Błaszczak i opublikowane zdjęcie

Stan sytuacji na granicy Polski z Białorusią jest na bieżąco relacjonowany przez polską Straż Graniczną, która na bieżąco stara się informować o zdarzeniach mających miejsce na wschodzie naszego kraju. Tak było i dziś. Z najnowszego komunikatu SG wynika, że od początku kryzysu na granicy z Białorusią doszło do ponad 30 tys. prób nielegalnego przekroczenia granicy.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Od początku kryzysu migracyjnego (sierpień) na pograniczu Polski i Białorusi doszło do ponad 30 tys. prób nielegalnego przekroczenia granicypoinformowała Straż Graniczna.

Tylko wczoraj odnotowaliśmy 433 takie próby. Zatrzymanych zostało 9 os.(6ob.IRQ,2ob.SYR,1ob.TUR). Wobec 67 osób wdano postanowienia o opuszczeniu Polskiczytamy w poście Straży Granicznej na Twitterze.

Dziś również post w związku z sytuacją na granicy Polski z Białorusią zamieścił minister obrony narodowej – Mariusz Błaszczak.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Nasi żołnierze sfotografowali białoruskich pograniczników z nożycami do cięcia płotu. Takie sytuacje na granicy są codziennością. Kryzys na granicy spowodował reżim Łukaszenki. Białorusini każdego dnia dążą do eskalacji, stosują prowokacje i przepychają migrantów na polską stronęnapisał Mariusz Błaszczak za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: Twitter

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)