Wicemarszałek Senatu w szpitalu. „Czułem się coraz gorzej”

Wicemarszałek Senatu – Michał Kamiński trafił do szpitala. Wpis na ten temat znany polityk zamieścił za pośrednictwem mediów społecznościowych. O sytuacji Kamińskiego poinformowały także media. Co w swoim wpisie oznajmił senator Michał Kamiński?

Polecamy także: Senator KO wymienił sukces Tuska. Bezcenna mina dziennikarki TVP (wideo)

Michał Kamiński to dobrze znany polityk. W ostatnich wyborach do Senatu w 2019 roku, startując z list Polskiego Stronnictwa Ludowego z podwarszawskiego okręgu nr 41., zdobył 176 496 głosów, co pozwoliło mu uzyskać mandat senatora. Z kolei 12 listopada 2019 r. został wybrany Wicemarszałkiem Senatu. W przeszłości polityk reprezentował między innymi Prawo i Sprawiedliwość (od 2002 do 2010 roku). Oprócz wspomnianej partii zasilał także szeregi Platformy Obywatelskiej, Polska Jest Najważniejsza oraz Unii Europejskich Demokratów.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

W poprzednim tygodniu polityk za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował dość niepokojący wpis na temat stanu swojego zdrowia. Senator miał przez ostatnie dwa tygodnie czuć się źle. Okazało się także, że jego problemy należy rozwiązać zabiegowo. Co jeszcze napisał na ten temat polityk?

Wicemarszałek Senatu – Michał Kamiński trafił do szpitala

Wicemarszałek Senatu – Michał Kamiński trafił do szpitala. Informacja na ten temat została podana przez największe portale informacyjne w kraju. Bazą informacji na ten temat stał się wpis polityka, który w zeszłym tygodniu za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił poinformować o swojej sytuacji.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Z informacji zawartych w poście możemy się dowiedzieć między innymi, że znany polityk przez ostatnie dwa tygodnie czuł się coraz gorzej. W tej sytuacji problem wicemarszałka Senatu trzeba było rozwiązać zabiegowo.

Polityk wspomniał także w swoim wpisie, że został podpięty aż pod trzy kroplówki. Co jeszcze napisał?

Polecamy również: Zaskakujący apel prezydenta. Doszło do nikczemnej kradzieży

Przez ostatnie dwa tygodnie czułem się coraz gorzej. Okazało się ze mam problemy , które trzeba rozwiązywać zabiegowo. Pod trzema kroplówkami na raz jeszcze nie byłem, ale jak donoszą mi z domu, Afraczek za mną tęskni. Bardzo dziękuje i za mega profesjonalną opiekę , którą jestem otaczany. I bardzo dziękuje za wyrazy otuchynapisał za pośrednictwem mediów społecznościowych wicemarszałek Senatu Michał Kamiński.

Źródło: wp, Facebook

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści dla trzech partii

Polska pogrążona w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)