Jakubiak nie wytrzymał. Mocno zripostował Biedronia za jego słowa (WIDEO)

Były poseł Marek Jakubiak za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odniósł się do jednego z nagrań, które opublikowali internauci.

Polecamy również: Nowy sondaż: Poparcie PiS do góry. Kłopoty jednej partii

Na pierwszym jego planie jest aktualny europoseł Lewicy – Robert Biedroń, który to na forum Unii Europejskiej w bardzo negatywny sposób postanowił ocenić budowę muru na granicy polsko-białoruskiej. W tej sytuacji krótki komentarz na ten temat postanowił wyrazić były polityk Kukiz’15.

Robert Biedroń z Lewicy na forum Parlamentu Europejskiego wypowiedział się na temat budowy muru na granicy polsko-białoruskiej. Warto przypomnieć, że sama budowa jest efektem sytuacji, która powstała na granicy obu państw w zeszłym roku.

Polecamy również: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje wielka polska bohaterka i legenda

Wówczas to stron białoruska dokonywała próby przerzutu wielu osób ze swojego terytorium na terytorium Polski. W tej sytuacji podjęto decyzję o budowie muru, który ma być zabezpieczeniem na przyszłość.

Na temat tego przedsięwzięcia głos postanowił zabrać na forum Unii Europejskiej Robert Biedroń. Polityk Lewicy przywołał w trakcie swojej wypowiedzi przykład muru wedle pomysłu Donalda Trumpa na granicy z Meksykiem. Niedawny kandydat na prezydenta Polski podkreślił także, że:

Polecamy również: Wyburzyć Pałac Kultury? Jednoznaczna postawa Polaków (WYNIKI)

Ludzie zawsze znajdą sposób, żeby przeskoczyć każdy mur. Żeby znaleźć bezpieczniejsze miejsce. Zwierzęta nie są w stanie sobie w ten sposób poradzić. Żaden mur nie powstrzymał jeszcze migracjialarmował Biedroń.

Marek Jakubiak i komentarz do wypowiedzi Roberta Biedronia

Komisja zwleka z podjęciem jakichkolwiek kroków, łamiąc przy okazji prawo unijne. Przypomnę chociażby dyrektywę siedliskową, która zakłada, że przy tego typu inwestycjach państwo członkostwie wysyła ocenę wpływu do Komisji Europejskiej. Uwaga – przed rozpoczęciem budowy, a nie po rozpoczęciu budowymówił Biedroń.

Polecamy również: Ten polityk zastąpi Andrzeja Dudę? Zaskakujący wynik sondażu

Pani komisarz, dlaczego Państwo poprosiliście o to post factum, dlaczego łamiecie unijne prawo? Na co czekacie Państwo w Komisji Europejskiej? Czemu kolejna procedura naruszenia nie została jeszcze w tej sprawie wszczęta? Apelują organizację poza rządowe, apeluję świat nauki, apelują mieszkańcy tego regionu, a Państwo pozwalacie wznosić kolejny mur. Naprawdę, nie po to obalaliśmy mur berliński, żeby w drugim miejscu, innym miejscupowiedział w PE Robert Biedroń.

Polecamt także: Najnowszy sondaż. Zaskakująca zamiana miejsc w czołówce

Do fragmentu wystąpienia europosła Lewicy za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się Marek Jakubiak. Były poseł skomentował nagranie bardzo krótko:

Donosiciel na „swoje” Państwonapisał Marek Jakubiak.

Fragment i całość nagrania poniżej.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)