Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Nie żyje Jan Mayzel. Aktor był znany przede wszystkim z gry w takich legendarnych polskich produkcjach jak między innymi „Miś”, „Alternatywy 4”, oraz także „Matki, żony i kochanki”. Wiadomość na ten temat podał „Super Express”, który to powołał się na informacje od aktorki Izabelli Olejnik.

Polecamy również: Ochojska skomentowała zdjęcie z dziećmi. Padły bulwersujące słowa (foto)

Jan Mayzel pozostawił w żałobie swoją żonę, która także jest bardzo dobrze znana polskim widzom. Artysta zmarł 30 grudnia w czwartek w wieku 91 lat. 5 stycznia aktor obchodziłby swoje 92 urodziny.

Jan Mayzel dał się poznać z gry w wielu kultowych dziś polskich produkcjach. Można tu wymienić między innymi taki klasyk krajowej kinematografii jak „Miś”, „Tato”, „Kingsajz”, „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”, „Alternatywy 4”, „Rozmowy kontrolowane”, „Trzy kolory: Biały”, „Pułkownik Kwiatkowski”, „Ryś”, „Kariera Nikodema Dyzmy”, „Chopin. Pragnienie miłości” oraz także „Dekalog VII”.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Jego żoną była Zofia Merle, która z kolei jest znana z występów w takich produkcjach jak „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz” oraz z „Klan” i „Na dobre i na złe”. Dla aktorki jest to drugi spory życiowy cios. Bowiem osiem lat temu zmarł po długiej walce z chorobą jej jedyny syn, Marcin w wieku 42 lat.

Nie żyje Jan Mayzel

Jan Mayzel nie żyje. O śmierci aktora poinformowały media oraz osoby związane z środowiskiem aktorskim oraz znające aktora. Jan Mayzel miał 91 lat. 5 stycznia obchodziłby swoje 92 urodziny. Aktor był znany między innymi z takich kultowych produkcji jak: „Miś”, „Tato”, „Kingsajz”, „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”, „Alternatywy 4”, „Rozmowy kontrolowane”, „Trzy kolory: Biały”, „Pułkownik Kwiatkowski”, „Ryś” oraz także „Kariera Nikodema Dyzmy”.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Na temat śmierci Jana Mayzela poinformował między innymi poeta i prozaik – Remigiusz Grzela, który opublikował na ten temat wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy również: Ochojska skomentowała zdjęcie z dziećmi. Padły bulwersujące słowa (foto)

Zmarł znakomity aktor, Jan Mayzel. Mąż Zofii Merle. Para osiem lat temu straciła syna, Marcina, kierownika produkcji i II reżysera. Dużo smutku i bólu w tych ostatnich latach. Pani Zofii Merle serdeczne wyrazy współczucianapisał Remigiusz Grzela za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: TVP

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy