Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Nie żyje Andrzej Nowak – polski gitarzysta, kompozytor i producent muzyczny, jeden z założycieli zespołu TSA, oraz twórca rockowej grupy Złe Psy. Na temat śmierci muzyka poinformowano między innymi za pośrednictwem jego konta w mediach społecznościowych. O śmierci poinformował także zespół TSA, którego założycielem był Andrzej Nowak.

W dniu dzisiejszym, po długiej i ciężkiej chorobie odszedł Andrzej Nowak, muzyk, kompozytor, założyciel zespołu TSAnapisano za pośrednictwem konta zespołu na portalu społecznościowym Facebook.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Andrzej Nowak był przede wszystkim założycielem popularnego zespołu TSA. W latach 80. grał z Tadeuszem Nalepą i Martyną Jakubowicz. W 2008 wystąpił w filmie dokumentalnym Teoria hałasu z serii Historia polskiego rocka w reżyserii Leszka Gnoińskiego i Wojciecha Słoty. Pojawił się także na albumie na jednym z albumów węgierskiej grupy muzycznej Hungarica w utworze „Lengyel, Magyar / Polak, Węgier”, poświęconym przyjaźni polsko-węgierskiej.

Nie żyje Andrzej Nowak

Andrzej Nowak urodził się 9 kwietnia 1959 roku w Opolu. Zasłynął przede wszystkim za sprawą olbrzymiego talentu do gry na gitarze. Spełniał się także w roli kompozytora oraz producenta muzycznego. Jednym z jego muzycznych dzieci był zespół  zespół „Złe Psy”. Grupa zasłynęła z wykonywania szeroko pojętej muzyki rockowej oraz bluesowej. Przedstawiała także zupełnie inne oblicze Nowaka, który był jednocześnie gitarzystą i wokalistą.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Na temat śmierci Andrzeja Nowaka poinformował między innymi zespół TSA.

W dniu dzisiejszym, po długiej i ciężkiej chorobie odszedł Andrzej Nowak, muzyk, kompozytor, założyciel zespołu TSAnapisano za pośrednictwem konta zespołu na portalu społecznościowym Facebook.

Pogrążeni w głębokim smutku są także przyjaciele z branży Andrzeja Nowaka oraz także liczni fani, którzy nie kryją zaskoczenia z powodu nagłej informacji na temat śmierci znanego muzyka.

Polecamy również: Ochojska skomentowała zdjęcie z dziećmi. Padły bulwersujące słowa (foto)

Częściowo o przyczynach śmierci Andrzeja Nowaka poinformowała grupa TSA za pośrednictwem mediów społecznościowych w jednym z opublikowanych wpisów. Wynika z niego, że muzyk miał odejść po długiej i ciężkiej chorobie. – W dniu dzisiejszym, po długiej i ciężkiej chorobie odszedł Andrzej Nowak, muzyk, kompozytor, założyciel zespołu TSApoinformowała grupa TSA na Facebooku.

Źródło: Grupa TSA

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy