Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)

Piotr Kraśko ponownie stał się obiektem zainteresowania za sprawą napisu, który pojawił się tuż za nim w trakcie prowadzenia serwisu informacyjnego na antenie stacji telewizyjnej TVN. W tej sytuacji błyskawicznie zaregować postanowił wiceminister spraw zagranicznych – Piotr Wawrzyk, który w związku z tym napisał na Twitterze bardzo wymowny wpis, w którego treści nie krył swojego oburzenia.

Polecamy także: Tomaszewski prosto z mostu. Mocne słowa na temat Paulo Sousy

Na temat dziennikarza stacji telewizyjnej TVN było w ostatnim miesiącu bardzo głośno. Wszystko to za sprawą niedawnej wiadomości o tym, że dziennikarz został skazany w związku z prowadzeniem auta bez wymaganych uprawnień. Wyrok w sprawie dziennikarza wydał Sąd Rejonowy w Łomży. Popularnego przedstawiciela stacji telewizyjnej TVN uznano za winnego prowadzenia auta mimo cofnięcia uprawnień.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Kłopoty Piotra Kraśko zaczęły się w kwietniu bieżącego roku, kiedy to policja zatrzymała go do rutynowej kontroli. W jej trakcie policjanci odkryli, że prowadzący popularny serwis informacyjny „Fakty” porusza się bez prawa jazdy, które odebrano mu kilka lat wcześniej. Dziennikarz otrzymał karę w wysokości 7.500 złotych oraz dodatkowo na kolejny rok zakazu prowadzenia pojazdów. Mimo wszystko nie zabrakło w tej sprawie zdań, że kara jest i tak bardzo łagodna.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Teraz na temat dziennikarza ponownie zrobiło się głośno. Wszystko to za sprawą napisu, który pojawił się w trakcie wydania serwisu informacyjnego „Fakty”. Oburzony jego treścią był wiceminister spraw zagranicznych – Piotr Wawrzyk, który w związku z tym opublikował wymowny wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Piotr Kraśko i napis w trakcie wydania „Faktów” w TVN

Piotr Kraśko niedawno stał się główną postacią skandalu, kiedy to okazało się, że przez długi czas poruszał się samochodami bez wymaganych uprawnień. Ostatecznie dziennikarz usłyszał w swojej sprawie wyrok, lecz nie zabrakło zdań, że wynikająca z niego dolegliwość nie jest wystarczająca.

Polecamy również: Ochojska skomentowała zdjęcie z dziećmi. Padły bulwersujące słowa (foto)

Ten temat wrócił do mediów za sprawą napisu, który pojawił się w trakcie wydania serwisu informacyjnego „Fakty” prowadzonego przez Piotra Kraśko. Jego treść brzmiała jako „cena bezkarności”. W tej sytuacji zaregować postanowił Piotr Wawrzyk – wiceminister spraw zagranicznych.

Prezenter TVN, który przez 6 lat łamał prawo, zapowiada materiał o karaniu PL przez UE. A w tle napis, „cena bezkarności”. Jak to nazwać? Kpina z widzów? – napisał minister.

Źródło: TVP.INFO, Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy