Mocna awantura „Babci Kasi” z policją. Internet obiegło to nagranie (wideo)

Babcia Kasia to jedna z najbardziej popularnych aktywistek działających w Warszawie. Z relacji między innymi portalu „Plejada” możemy dowiedzieć się, że kobieta stała się jedną z bohaterek Strajku Kobiet.

Polecamy również: Nowy sondaż: Poparcie PiS do góry. Kłopoty jednej partii

To jednak nie jedyny aspekt, który wpłynął na jej popularność. Pani Kasia znalazła się wśród kandydatek do tytułu „Warszawianki roku”, co w pewnych kręgach wywołało wiele kontrowersji.

Polecamy również: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje wielka polska bohaterka i legenda

Chodzi tu przede wszystkim o liczne zachowania „Babci Kasi”. Osobiście zbytnio aktywności tej Pani nie śledzimy, lecz mimowolnie od czasu czasu coś na temat sławnej aktywistki z Warszawy wpadnie nam prosto przed oczy w przestrzeni internetowej. Tak właśnie było dziś w trakcie rutynowego przeglądu popularnego Twittera. Jedno z nagrań zamieściła internautka posługująca się nickiem „Przesmypatyczna Renatka”.

Polecamy również: Wyburzyć Pałac Kultury? Jednoznaczna postawa Polaków (WYNIKI)

Widać na nim Panią Kasię, która nie pierwszy raz w trakcie swojej kariery w roli aktywistki starła się z funkcjonariuszami policji. Całość nagrania pochodzi z kanału/telewizji internetowej pod nazwą „Wolne Media”, która to zdecydowanie słynie z zamieszczania publikacji z wydarzeń związanych z działaniami opozycji. Nagranie w całości zostało opublikowane na Facebooku.

Babcia Kasia kontra policja

Z nagrania, które opublikowały „Wolne Media” najprawdopodobniej wynika, że policjanci nie przepuścili aktywistki ze względu na posiadaną przez nią trąbkę zwaną „wuwuzelą”.

Polecamy również: Ten polityk zastąpi Andrzeja Dudę? Zaskakujący wynik sondażu

Być może chodziło o ryzyko zakłócania za jej pomocą uroczystość, które miały się niedaleko odbywać. W tej sytuacji każdego zachęcamy do obejrzenia materiału z „Wolnych mediów” i wyciągnięcia własnych wniosków z tej sytuacji.

Polecamt także: Najnowszy sondaż. Zaskakująca zamiana miejsc w czołówce

Warto jeszcze zaznaczyć, że postawa policjantów zdecydowanie nie spodobała się „babci Kasi”, która pod adresem funkcjonariuszy zaczęła kierować niezbyt miłe słowa. Między innymi ten fragment opublikował wspomniana wcześniej internautka za pośrednictwem konta na Twitterze.

Źródło: Twitter, Facebook

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)