Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Skoki Narciarskie to bez wątpienia jedna z bardziej popularnych dyscypiln sportowych w Polsce. Od wielu lat Polacy uzyskują w niej bardzo wysokie wyniki, za którymi idą sukcesy. Jednak w ostatnim czasie w wymiarze transmisji zawodów skoków narciarskich doszło do niemałej rewolucji. Zdecydowana większość zawodów jest transmitowana teraz przez TVN. Wcześniej prawa do tego posiadała Telewizja Polska.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Wojewódzkiego o Kaczyńskim. „Chciałem osobiście przeprosić”

Od początku bieżącego sezonu 2021/2022 Puchar Świata w skokach transmitowany jest w TVN. Wcześniej transmisja odbywała się w TVP, co miało miejsce przez 17 lat. Jednak weekendowe zawody Pucharu Świata w Wiśle są jednymi z dwóch wydarzeń z kalendarza skoków narciarskich, które Telewizja Polska może transmitować. Drugie odbędą się w Zakopanem. Nie ulega wątpliwości, że temat zdecydowanie okrojonej transmisji skoków w TVP jest tematem, który dodatkowo wpłynął na podziały między TVP a TVN.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Pewne słowa na ten temat powiedział Maciej Kurzajewski, który od lat od strony dziennikarstwa, jest kojarzony przede wszystkim ze skokami narciarskimi. Jego słowa przez media zostały odebrane jako „wibicie szpilki” pod adresem TVN. Co dokładnie powiedział popularny dziennikarz Telewizji Polskiej?

Skoki Narciarskie: Maciej Kurzajewski wbił szpilkę w TVN?

Skoki Narciarskie to bez wątpienia jedna z bardziej popularnych dyscypiln sportowych w Polsce. Od wielu lat Polacy uzyskują w niej bardzo wysokie wyniki, za którymi idą sukcesy. Jednak w ostatnim czasie w wymiarze transmisji zawodów skoków narciarskich doszło do niemałej rewolucji.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Zdecydowana większość zawodów jest transmitowana teraz przez TVN. Wcześniej prawa do tego posiadała Telewizja Polska. W tym sezonie wyjątek stanowią zawody w Wiśle i Zakopanem.

Na temat skoków narciarskich i ich transmisji wypowiedział się na Twitterze Marek Szkolnikowski z TVP Sport.

Domem skoków narciarskich była, jest i będzie Telewizja Polska. Sytuacja z tego sezonu jest tymczasową polityczną fanaberią. Kibicom życzę cierpliwości, spokoju i zaufania. Wiemy co robimy, wszystko pod kontrolą 🙂 tymczasem wielu pozytywnych emocji podczas weekendu w Wiślenapisał Szkolnikowski.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Pewne słowa na temat tej sytuacji powiedział także Maciej Kurzajewski. Przez część mediów zostały one odebrane jako „wibicie szpilki” w TVN.

Cudownie, że są państwo z nami i ufamy, że będą państwo z nami również, kiedy skoki są w rodzinnym domu, czyli w Telewizji Polskiej. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiejpowiedział Maciej Kurzajewski.

Słowa dziennikarza padają na sam koniec transmisji poniżej:

Źródło: Onet, wp

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne