Niepokojący wpis Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Była premier Beata Szydło zamieściła wpis, w którym odniosła się do wypadku, do którego doszło w kopalni Bielszowice w Rudzie Śląskiej. Pod ziemią mają się znajdować dwie osoby.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Wojewódzkiego o Kaczyńskim. „Chciałem osobiście przeprosić”

Dawna premier, a akrualnie europoseł Prawa i Sprawiedliwości – Beata Szydło zamieściła na Twitterze nowy wpis, w którym to odniosła się do niepokojących wieści na temat wypadku w kopalni Bielszowice. W swoim wpisie była szefowa rady ministrów podkreśliła, że łączy się myślami z rodzinami górników uwięzionych w kopalni i służbami ratowniczymi pracującymi na miejscu. Głos na ten temat zabrał także aktualny szef rządu – Mateusz Morawiecki.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Szef rządu Zjednoczonej Prawicy napisał, że trwa trudna akcja ratownicza. Po ziemią uwięzione mają być dwie osoby. Premier dodał także w swoim wpisie w zamieszczonym w mediach społecznościowych, że jest w stałym kontakcie z wojewodą śląskim Jarosławem Wieczorkiem.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Dotarła do mnie informacja o wstrząsie w kopalni Bielszowice w Rudzie Śląskiej. Trwa trudna akcja ratownicza, bo uwięzione pod ziemią są dwie osoby. Jestem w tej sprawie w stałym kontakcie z wojewodą śląskim Jarosławem Wieczorkiem. Będę Państwa informował na bieżąco o przebiegu akcjinapisał na Facebooku także szef rządu Mateusz Morawiecki.

Była premier Beata Szydło o wypadku w kopalni Bielszowice

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości – Beata Szydło zamieściła na Twitterze nowy wpis, w którym to odniosła się do niepokojących wieści na temat wypadku w kopalni Bielszowice. W swoim wpisie była szefowa rady ministrów podkreśliła, że łączy się myślami z rodzinami górników uwięzionych w kopalni i służbami ratowniczymi pracującymi na miejscu.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Informacja o wypadku w kopalni Bielszowice otrzymana w takim dniu, jak dzisiaj jest tym bardziej bolesna. Moje myśli są z rodzinami górników uwięzionych w kopalni i służbami ratowniczymi pracującymi na miejscunapisała polityk Prawa i Sprawiedliwości za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne