Spory cios dla TVN. Doda nie gryzła się w język (WIDEO)

Doda pojawiła się i zaśpiewała dla publiczności w trakcie Polsat SuperHit Festiwal 2022. Znana piosenkarka zaśpiewała również z bardzo ważnej dla niej okazji.

Polecamy również: Bardzo dobry sondaż dla PiS. Opozycja może być w szoku

Mianowicie legendarna już Doda od 20 lat prowadzi swoją karierę artystyczną. Wokalistka od lat jest znaną za sprawą swojego bardzo prostolinijnego stylu wypowiadania się. W trakcie festiwalu postanowiła wspomnieć o konflikcie ze znaną stacją telewizyjną z naszego kraju.

Doda, a dokładniej to Dorota Rabczewska, jest jedną z najbardziej popularnych polskich piosenkarek ostatnich lat.

Polecamy również: Wyburzyć Pałac Kultury? Jednoznaczna postawa Polaków (WYNIKI)

Wielu Polaków zna dobrze hitowe utwory gwiazdy, która przez wiele lat występowała razem z zespołem Virgin, gdzie wypromowała takie przeboje jak choćby „Znak pokoju”, „Szansa”, „Dżaga” i także „2 bajki”.

Na temat gwiazdy głośno było również za sprawą jej burzliwych związków. Od 2005 do 2008 roku Rabczewska była żoną piłkarza Radosława Majdana. Z kolei do niedawna mężem gwiazdy był producent Emil Stępień, z którym rozwiodła się w listopadzie poprzedniego roku.

Doda i „ban” w TVN

W mediach wiele informacji padało także na temat konfliktu Dody ze stacją telewizyjną TVN. Początek tej sytuacji zaczyna się od jej konfliktu z dziennikarką Agnieszką Woźniak-Starak, która w jednym z reportaży miała drwić z piosenkarki oraz z tego, że jej ojciec ma nieślubne dziecko.

Polecamy również: Ten polityk zastąpi Andrzeja Dudę? Zaskakujący wynik sondażu

Sytuacja miała podobno doprowadzić do eskalacji w jednej z chorzowskich toalet w trakcie rozdania nagród „Niegrzeczni 2014”. Po tej sytuacji obie kobiety pozwały się do sądu, a Doda dodatkowo podjęła kroki prawne względem realizatorów programu za oczernienie jej rodziny.

Od tamtego momentu Doda nie pojawia się na antenie stacji telewizyjnej TVN. O tym fakcie co pewien czas przypomina. Także też się stało w trakcie Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda dwukrotnie odniosła się do tej sytuacji. Pierwszy raz w trakcie składania podziękowań dla Niny Terenitiew, że może świętować: „jubileusz w jedynej stacji, która jej nie zbanowała”.

Polecamy także: Najnowszy sondaż. Zaskakująca zamiana miejsc w czołówce

W trakcie imprezy Doda mówiła powiedziała także:

Przypominam wam, że od ponad ośmiu lat jestem zbanowana w telewizji, w której wygrałam festiwal w Sopocie za to, że nie pozwoliłam obrażać mojej rodzinie na jej antenie. (śmiech) No taka jest prawda! – mówiła Dorota Rabczewska.

Źródło: Onet/Plejada, YouTube

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)