Trzaskowski pojawił się na meczu Legii. Kibice nie mieli dla niego litości

Rafał Trzaskowski od 2018 roku jest prezydentem Warszawy. Jak to w zdecydowanej większości przypadków bywa – ma zarówno swoich zwolenników, jak i także przeciwników, którzy zdecydowanie bardziej za sterami władzy chcieliby widzieć zupełnie kogoś innego.

Polecamy także: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Z informacji podanych przez media wynika, że o istnieniu tej drugiej grupy włodarz stolicy mógł się bardzo mocno przekonać w trakcie jednego z widowisk sportowych.

Polecamy również: Bardzo dobry sondaż dla PiS. Opozycja może być w szoku

Rafał Trzaskowski to aktualnie jeden z najbardziej popularnych polityków w Polsce. Dwa lata do tyłu aktualny prezydent stolicy był bardzo blisko objęcia sterów władzy w kraju, lecz ostatecznie musiał pogodzić się ze zwycięstwem urzędującego Andrzeja Dudy, który pokonał go w obu turach wyborczej konfrontacji. W tej sytuacji Trzaskowskiemu pozostało zarządzanie Warszawą.

W ostatnich dniach w mediach pojawiła się wiadomość o tym, że Rafał Trzaskowski pojawił się na meczu koszykówki pomiędzy Legią Warszawa i Śląskiem Wrocław. Ostatecznie w rywalizacji na parkiecie zwycięstwo odniósł Śląsk, który pokonał warszawski zespół 81-74.

Polecamy również: Wyburzyć Pałac Kultury? Jednoznaczna postawa Polaków (WYNIKI)

W trakcie spotkania doszło jednak do bardziej nieprzyjemnej sytuacji. Prócz typowych przyśpiewek kibicowskich pojawiły się także takie, które w zdecydowanie mało miły sposób odniosła się do prezydenta Warszawy.

Rafał Trzaskowski i kibice

Rafał Trzaskowski podobnie jak wielu innych polityków, ma już na swoim koncie niezbyt miły aplauz ze strony kibiców. Prezydent Warszawy zasiadł na trybunach w trakcie spotkania między Legią Warszawa i Śląskiem Wrocław w ramach finału Energa Basket Liga.

Polecamy również: Ten polityk zastąpi Andrzeja Dudę? Zaskakujący wynik sondażu

W trakcie spotkania dobingu zdecydowanie nie brakowało. Stawka spotkania była bowiem dosyć spora. Jednak włodarz Warszawy może to spotkanie zapamiętać z innego powodu, który dotyczył go bezpośrednio.

Z relacji serwisu „O2.pl” wynika, że w trakcie widowiska sportowego pod adresem Rafała Trzaskowskiego kibice mieli krzyczeć:

Polecamy także: Najnowszy sondaż. Zaskakująca zamiana miejsc w czołówce

– „Trzaskowski, *** ci na imię” – czytamy na stronie serwisu O2.

Z kolei z relacji portalu „sport.pl” wynika, że niedawno władze drużyny z Warszawy rozmawiały z władzami miasta na temat budowy nowej hali miejskiej, gdzie stołeczny zespół mógłby grać. Jednak kibice informujący prezydenta jak ma na imię, raczej tym konsultacjom nie pomogli.

Źródło: Sport, O2

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)