Dziennikarka TVN nie wytrzymała i uderza w Lisa. Padły mocne słowa: „Karma wraca”

Tomasz Lis do niedawna wykonywał obowiązki redaktora naczelnego Newsweek Polska. Wcześniej dziennikarz był związany między innymi z największymi stacjami telewizyjnymi w kraju, czyli TVP, TVN oraz również Polsatem. Jednak na temat znanego dziennikarza nie brak jest również negatywnych komentarzy, które co pewien czas padają pod jego adresem.
Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Na temat Tomasza Lisa za pośrednictwem mediów społecznościowych wypowiedziała się w dość krótkim poście dziennikarka stacji telewizyjnej TVN – Anna Kalczyńska. Prowadząca popularny program „Dzień dobry TVN” pośrednio odniosła się do sytuacji wynikłej wokół Tomasza Lisa w związku z jego odejściem z funkcji redaktora naczelnego Newsweek Polska, którą to wykonywał od 2012 roku. Dziennikarka przywołała sytuację, która rzuca zdecydowanie negatywne światło na Tomasza Lisa.
Tomasz Lis na łamach stacji telewizyjnej TVN pracował w latach 1997 do 2004. Był współtwórcą, szefem redakcji i prowadzącym główne wydanie „Faktów”.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Lis odszedł z komercyjnej telewizji po sytuacji, kiedy to został uwzględniony w jednym z sondaży wyborczych przed wyborami prezydenckimi w roku 2005. W obliczu braku jasnej deklaracji z jego strony i braku zadowolenia sytuacją włodarzy stacji postanowiono o zakończeniu współpracy.

Anna Kalczyńska i Tomasz Lis

Tomasz Lis pod koniec zeszłego miesiąca przestał kierować redakcją Newsweek Polska. Jego miejsce zajął Tomasz Sekielski. W związku z odejściem z tej funkcji Tomasz Lis za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił napisać:

Polecamy także: Trzaskowski pojawił się na meczu Legii. Kibice nie mieli dla niego litości
Jest czas powitań i czas pożegnań. Serdecznie dziękuję moim koleżankom i kolegom z Newsweeka za dziesięcioletnią wspólną pracę, fascynującą przygodę w niezwykłych czasach. Newsweek jest w doskonałych rękach i ma przed sobą świetną przyszłość. Powodzenianapisał dziennikarz.

Do sprawy odejścia dziennikarza odniosła się dziennikarka TVN – Anna Kalczyńska, której wpis może raczej nie przypaść do gustu Tomaszowi Lisowi.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Co do zwolnienia Tomasza Lisa nie wypowiadałam się dotąd, bo nigdy nie przeprosił mnie za obelgi pod moim adresem, ale cóż.. najwyraźniej karma wraca. Każdy jest kowalem WŁASNEGO losunapisała popularna dziennikarka TVN.
Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Bez wątpienia wpis dziennikarki stacji telewizyjnej TVN mógł niejedną osobę poważnie zaskoczyć. W tej sytuacji jeden z internautów zapytał dziennikarkę o co chodzi w tej sytuacji.

Dziennikarka w odpowiedzi oświadczyła, że Tomasz Lis miał ją nazwać „piskalczynśką”, ponieważ w jednej z sytuacji nie zgodziła się z Jarosławem Kuźniarem – byłym już dziennikarzem TVN.

Źródło: Fakt

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)