Jachira zwróciła się do Terleckiego w Sejmie. Ten jej błyskawicznie odpowiedział (wideo)

Klaudia Jachira ponownie przemawiała w Sejmie. Kontrowersyjna posłanka z ramienia Koalicji Obywatelskiej tym razem skupiła się na początku swojego wystąpi na temacie dotyczącym nazw placów, ulic i pomników. Z kolei już pod koniec swojego wystąpienia posłanka Jachira zwróciła się do wicemarszałka Ryszarda Terleckiego.

Polecamy również: Sondaż wyborczy: Wzrost dla PiS. Złe wieści dla dwóch partii

Sytuacja między Rosją i Ukrainą jest na bieżąco obserwowana przez światowe media oraz przede wszystkim przez światowych polityków. W tym tygodniu władze Rosji zdecydowały o uznaniu niepodległości dwóch separatystycznych „republik ludowych” w Donbasie – Donieckiej Republiki Ludowej oraz także Ługańskiej Republiki Ludowej. Decyzja władz Federacji Rosyjskiej spotkała wiele komentarzy.

Do sprawy odniósł się między innymi wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki ,który powiedział:

Polecamy również: Kłótnia w TVN. Patryk Jaki prosto z mostu do Anity Werner (wideo)

Z jednej strony to oczywiście bardzo źle dla Ukrainy, z drugiej strony Putin z twarzą wycofał się z kryzysu, który sam wywołał. Moim zdaniem dalej się już nie posunie, no ale będzie to też pretekst dla UE, żeby sankcje ograniczyć do symbolicznych. I tak to wyglądastwierdził Ryszard Terlecki w rozmowie z dziennikarzami w Sejmie.

Wszyscy na świecie niepokoili się z niebezpieczeństwem wojny, znaczy ataku na Ukrainę, bombardowań itd. Tymczasem, daj Boże, kończy się na formalnym uznaniu części oderwanej od Ukrainy już wcześniej, no więc jakby sytuacja się niewiele zmienia, poza taką prawną, symbolicznąmówił dalej szef klubu PiS.

Polecamy również: Premier przekazał smutną wiadomość. Nie żyje były minister

Do słów polityka Prawa i Sprawiedliwości pod koniec wystąpienia w Sejmie odniosła się Klaudia Jachira, która zapytała Ryszarda Terleckiego, czy jego zdaniem – „Putin zachował twarz”?

Klaudia Jachira w Sejmie z pytaniem do Ryszarda Terleckiego – wicemarszałek odparł krótko

Posłanka Klaudia Jachira przemawiała w Sejmie. Bardzo ekscentryczna polityk z ramienia Koalicji Obywatelskiej tym razem skupiła się na początku swojego wystąpi na temacie dotyczącym nazw placów, ulic i pomników, lecz już pod koniec swojego wystąpienia Jachira zwróciła się do wicemarszałka Ryszarda Terleckiego, który znajdował się tuż za jej plecami.

Chodziło dokładnie o ostatnie słowa Ryszarda Terleckiego. Szczególnie kontrowersyjne wydały się te na temat prezydenta Rosji.

Polecamy także: Awantura w TVP. Jaki do posła z Lewicy: „Czy Pan potrafi nie być chamem?” (wideo)

Z jednej strony to oczywiście bardzo źle dla Ukrainy, z drugiej strony Putin z twarzą wycofał się z kryzysu, który sam wywołał. Moim zdaniem dalej się już nie posunie, no ale będzie to też pretekst dla UE, żeby sankcje ograniczyć do symbolicznych. I tak to wyglądastwierdził Ryszard Terlecki.

W związku z tym Jachira zadała politykowi PiS pytanie.

Czy dalej Pan uważa, że Putin zachował twarz?pytała Klaudia Jachira.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Po chwili dodała:

Może by Pan odpowiedział? Polki i Polacy czekają na te odpowiedź Panie Marszałkudopytywała Jachira.

Po chwili po zapowiedzi kolejnego posła krótko odpowiedział Terlecki:

Znowu na mnie padła, ta Pani obecnośćpowiedział wicemarszałek.

Źródło: YouTube

Polecamy również: 

Marta Lempart wróciła i szokuje. Takich słów mało kto się spodziewał (wideo)

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści dla KO i Donalda Tuska

Problemy Rafała Ziemkiewicza. Dziennikarz poinformował o tym wprost

Zaskakujące zdjęcie Wałęsy. Pokazał je Sławomir Cenckiewicz (foto)

Niepokojący wpis Roberta Mazurka. Dziennikarz podjął stanowczą decyzję