Tego się nie spodziewali. Joński i Szczerba wyrzuceni z własnej konferencji (wideo)

Posłowie Dariusz Joński i Michał Szczerba z Koalicji Obywatelskiej zostali niespodziewanie wyrzuceni z własnej konferencji prasowej, którą zorganizowali przed budynkiem magazynu czasowego składowania w Warszawie. To właśnie w tym obiekcie wcześniej odbyła się licytacja komornicza 418 respiratorów zajętych w lutym tego roku na rzecz roszczeń Ministerstwa Zdrowia za niedostarczone przez spółkę E&K na początku pandemii urządzenia.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

To nie pierwsza sytuacja, w której obaj posłowie z ramienia Koalicji Obywatelskiej w jednej sytuacji stali się głównymi bohaterami. W pewnym momencie prowadzonej konferencji prasowej pojawił się mężczyzna, który przedstawił się jako dyrektor budynku.

Polecamy także: Trzaskowski o swoim wzroście. Zaskakujące słowa prezydenta Warszawy (wideo)

W tej sytuacji spotkanie z przedstawicielami mediów zostało przerwane, lecz kamery zarejestrowały jeszcze wymianę zdań między wspomnianym mężczyzną, a politykami największej formacji opozycyjnej w polskim Sejmie.

Dariusz Joński i Michał Szczerba z Koalicji Obywatelskiej zostali niespodziewanie wyrzuceni z własnej konferencji prasowej

Posłowie z ramienia Koalicji Obywatelskiej – Dariusz Joński i Michał Szczerba zostali niespodziewanie wyrzuceni z własnej konferencji prasowej, którą zorganizowali przed budynkiem magazynu czasowego składowania w Warszawie. To właśnie w tym obiekcie wcześniej odbyła się licytacja komornicza 418 respiratorów zajętych w lutym tego roku na rzecz roszczeń Ministerstwa Zdrowia za niedostarczone przez spółkę E&K na początku pandemii urządzenia.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

W pewnym momencie w trakcie konferencji prasowej pojawił się mężczyzna, który przedstawił się jako dyrektor budynku. Mężczyzna tym samym przerwał wystąpienie Michała Szczerby zadając pytanie „co tu się dzieję”.

Po chwili zadał także pytanie o to, kto wydał pozwolenie na to, aby konferencja prasowa mogła się odbyć na terenie obiektu, a następnie poprosił o opuszczenie terenu wspominając również o zakazie kamerowania.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Co tu się dzieje? Kto wydał zgodę na tę konferencję? Proszę opuścić ten teren, tutaj nie można kamerować, jest regulamin (…) proszę tutaj nie robić hucpy, tutaj jest pomieszczenie operacyjne, proszę się stąd usunąćprzerwał konferencję posłów mężczyzna przedstawiający się jako dyrektor obiektu.

Nagranie z konferencji prasowej posłów Michała Szczerby oraz Dariusza Jońskiego z Koalicji Obywatelskiej jest poniżej:

Źródło: Interia, Tysol

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił także Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Polska także pogrążona w smutku. Nie żyje legendarny polski aktor

Giertych zaatakował Mazurka i PiS. Mocna odpowiedź od dziennikarza RMF

Tusk mocno o PiS ws. UE. Bezlitosna odpowiedź Patryka Jakiego (wideo)