Trzaskowski o swoim wzroście. Zaskakujące słowa prezydenta Warszawy (wideo)

Rafał Trzaskowski i jego wzrost – fragment wypowiedzi prezydent Warszawy.

Do sieci trafiło nagranie, które przedstawia fragment wypowiedzi prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego. Włodarz stolicy Polski wypowiedział się na nim na dość niespodziewany temat. Mianowicie znany polityk Platformy Obywatelskiej wspomniał temat dotyczący jego wzrostu. Co dokładnie powiedział?

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Rafał Trzaskowski to aktualny prezydent Warszawy. Bieżący urząd polityk Platformy Obywatelskiej zdobył w roku 2018, kiedy to pokonał już w pierwszej turze wyborów swojego największego konkurenta, którym był Patryk Jaki. Z biegiem czasu ambicja polityka zdecydowanie wzrosła. W roku 2020, a więc lekko ponad rok temu podjął się kolejnego wyzwania, którym okazał się być dla niego start w wyborach na urząd prezydenta Polski, gdzie jego głównym kontrkandydatem był urzędujący prezydent Andrzej Duda.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

To starcie ostatecznie wygrał Andrzej Duda, który dzięki temu może dziś wykonywać swoje obowiązki drugą kadencję. Z kolei Rafał Trzaskowski musiał obejść się smakiem. Mimo wszystko dobry wynik, jaki osiągnął w drugiej turze wyborów miał się stać dla niego dodatkowym bodźcem do rozwoju jego politycznej kariery.

Rafał Trzaskowski i jego wzrost – fragment wypowiedzi prezydent Warszawy

Rafał Trzaskowski jeszcze rok temu mógł zostać prezydentem Polski. Ostatecznie jednak w obu turach wyborów prezydenckich kandydat na ten urząd z ramienia Koalicji Obywatelskiej przegrał z urzędującym Andrzejem Dudą. Mimo wszystko sporo mówiło się o wysokim poparciu Trzaskowskiego, które uzyskał w drugiej turze wyborów. Na jego podstawie sporo mówiło się o budowie kapitału politycznego przez włodarza Warszawy, który miałby przynieść porządny efekt w przyszłość.

Warto dodać, że w trakcie kampanii wyborczej powstało zamieszanie wokół wzrostu Rafała Trzaskowskiego. Sam prezydent Warszawy odniósł się do tego publikując nagranie ( ostatnie z dwóch u dołu artykułu) za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie spotkał się z Panią Teresą i Panem Andrzejem.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Z kolei w ostatnich dniach w sieci pojawiło się nagranie, na którym to Rafał Trzaskowski wypowiedział się na temat swojego wzrostu. Co dokładnie powiedział polityk Platformy Obywatelskiej?

Setek razy miałem taką sytuację, w bardzo trudnych miejscach w Polsce, gdzie słyszałem po rozmowie – Pan nawet nie jest taki zły, jak tam mówią o Panu. No oczywiście Pan jest dużo wyższy niż nam się wydawało. No bo przecież pamiętacie tą propagandę, że mam metr-sześćdziesiąt uprawianą przez TVPmówił na nagraniu Rafał Trzaskowski.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił także Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Polska także pogrążona w smutku. Nie żyje legendarny polski aktor