Giertych zaatakował Mazurka i PiS. Mocna odpowiedź od dziennikarza RMF

Urodziny Roberta Mazurka niespodziewanie stały się w ostatnich dniach tematem numer jeden poruszanym w mediach. Do tej pory głównie mówiono o sytuacji w relacjach między Polską a Unią Europejską, wydarzeniach na granicy Polski z Białorusią oraz także o stacji telewizyjnej TVN.
Mimo wszystko w ciągu ostatnich dni to właśnie impreza z okazji 50-tych urodzin dziennikarza RMF FM stała się tematem numer jeden.
Polecamy także: Znany polski muzyk nie żyje. Miał zaledwie 37 lat

Niespodziewanie na temat Roberta Mazurka wypowiedział się za pośrednictwem mediów społecznościowych Roman Giertycha.
Znany prawnik napisał: Jeszcze przed orzeczeniami sądów w mojej sprawie pan Robert Mazurek razem z pisowcami ubolewał nad tym, że opinia publiczna uznała ten atak na mnie za polityczny. Nigdy mnie później nie przeprosił. Tak zachowują się wyłącznie ludzie podli i mali. Nie chodzi się do takich ludzi – napisał Roman Giertych.

Polecamy także: Trzaskowski o swoim wzroście. Zaskakujące słowa prezydenta Warszawy (wideo)

Na wpis dawnego polityka odpowiedział Robert Mazurek.

Urodziny Roberta Mazurka i wpis Romana Giertycha

Tematem numer jeden w ciągu ostatnich dni jest sprawa dotycząca imprezy urodzinowej u znanego dziennikarza radia RMF FM – Roberta Mazurka. O całej sytuacji napisał „Fakt”. Następnie pozostałe media informowały, że na 50-tych urodzinach polityka pojawili się politycy z rozmaitych opcji politycznych. Z tego względu pod ich adresem wylała się fala mieszanych komentarzy. Jeden z nich wyraził między innymi polityk Lewicy – Adrian Zandberg.
Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

W tej całej historii jest dla mnie jednak coś zabawnego. Mamy polityków z jednej strony PiS-u, z drugiej strony Platformy. I jedni mówią, że ci drudzy to jest trzecie pokolenie UB i straszni zdrajcy. Drudzy mówią, że tu właśnie nastała dyktatura, czarna noc i wszystkich natychmiast trzeba pociągnąć do odpowiedzialności. A po dwóch godzinach spotykają się przy kieliszkukomentował w programie „Newsroom” WP Adrian Zandberg.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Z informacją podanych przez portal Gazeta.pl wynika, że wśród gości Mazurka, których uwieczniono na zdjęciach, można było zobaczyć m.in. Borysa Budkę, Tomasza Siemoniaka, Tadeusza Cymańskiego, Władysława Kosiniaka-Kamysza , Jadwigę Emilewicz, a także byłego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, ministra kultury Piotra Glińskiego, Marka Suskiego, wiceministra ds. cyfryzacji Janusza Cieszyńskiego czy szefa kancelarii premiera Michała Dworczyka. Wśród gości można też zobaczyć byłego rzecznika PiS Adama Hofmana. Jak się okazało, w imprezie udział wzięli także politycy Lewicy – Marek Dyduch oraz Robert Kwiatkowski.

Dawny lider LPR o Robercie Mazurku

Na temat Roberta Mazurka za pośrednictwem mediów społecznościowych wypowiedział się mecenas Roman Giertych.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Jeszcze przed orzeczeniami sądów w mojej sprawie pan Robert Mazurek razem z pisowcami ubolewał nad tym, że opinia publiczna uznała ten atak na mnie za polityczny. Nigdy mnie później nie przeprosił. Tak zachowują się wyłącznie ludzie podli i mali. Nie chodzi się do takich ludzinapisał Roman Giertych.

Na wpis Giertych zaregował Robert Mazurek.

Przepraszam, a ktoś Pana zapraszał? – napisał Robert Mazurek.

 

Źródło: wp, Gazeta, Twitter

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił także Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Polska także pogrążona w smutku. Nie żyje legendarny polski aktor