„Jest pan patologicznym kłamcą”. Magdalena Ogórek grozi pozwem posłowi KO

Magdalena Ogórek bardzo mocno zaregowała na słowa posła Koalicji Obywatelskiej – Marka Sowy, które padły w programie „Gość Wiadomości” w Telewizji Polskiej.

Polecamy także: Szokujące doniesienia dot. Tomasza Lisa. Byli podwładni przerywają milczenie

Znana dziennikarka wezwała polityka do natychmiastowych przeprosin. W razie braku odpowiednich kroków ze strony polityka dziennikarka zagroziła mu skierowaniem sprawy na drogę sądową.

Na temat Magdaleny Ogórek w ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno. W zeszłym tygodniu internet obiegło nagranie z jej konfrontacji z posłem z ramienia Platformy Obywatelskiej – Tomaszem Lenzem, gdzie poruszono stan posiadania dziennikarki TVP.

Polecamy również: Awantura w TVP. Ogórek do posła PO: „Będzie mnie Pan jeszcze przepraszał” (WIDEO)

Na tym jednak się nie skończyło. Kolejny na liście jest Artur Łącki z PO, który w trakcie rozmowy z Magdaleną Ogórek w programie „Plan Dnia” poruszył temat wynagrodzenia dziennikarki.

Z kolei teraz Magdalena Ogórek bardzo mocno postanowiła zaregować na słowa posła Koalicji Obywatelskiej – Marka Sowy, które padły w trakcie programu „Gość Wiadomości” w Telewizji Polskiej.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Dziennikarka dała politykowi warunek – albo przeprosiny, albo Magdalena Ogórek złoży w tej sprawie pozew do sądu. W związku z tym wywołany polityk postanowił odpowiedzieć.

Magdalena Ogórek i Marek Sowa z KO

Wzywam posła @SowaMarek do natychmiastowych przeprosin za słowa, które padły przed chwilą w @tvp_info z pana ust – ma pan 24 godziny. 1. Nie mówiłam takich słów na antenie. 2. Nie mam syna. Każde Pana słowo to kłamstwo.  Albo przeprosiny, albo składam pozew. Koniec tegonapisała Magdalena Ogórek.

Na wpis dziennikarki odpowiedział Marek Sowa.

Tak przepraszam za przejęzyczenie. Oczywiście chodziło o sfinansowanie studiów córkinapisał polityk.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Najpierw pan Borusewicz oszukał odnośnie do moich zarobków, by uruchomić nagonkę, potem wasze media dołożyły swoje. Powiedział pan: „pani poseł Ogórek powiedziała na antenie” i dalej kontynował pan swoje kłamstwa. Przeprosiny lub pozew do sądunapisała w odpowiedzi dziennikarka.

To nie prawda, że wypowiedziałem słowa: „Pani poseł Ogórek powiedziała na antenie” – napisał poseł.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Proszę sobie odsłuchać. Jest pan patologicznym kłamcą i jak każdy kłamca gubi się pan teraz w przekazie. Nie byłam w radach nadzorczych spółek skarbu państwa (publiczne pieniądze!) jak pana brat ksiądz. I jeszcze jedno: od mojego dziecka niech pan się trzyma z dalekaodpowiedziała dziennikarka.

Pomyliła się Pani. Patologicznym kłamcą jest @MorawieckiM. Zdiagnozował go lekarz, będący posłemnapisał Sowa.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Może zechce pan opowiedzieć Polakom, jak od kulis przebiegała sprzedaż spółki Małopolska Sieć Szerokopasmowa? Gdy pan był marszałkiem województwa? – napisała Ogórek.

Proszę się zapoznać z umorzenie postępowania. Dokument jest w Prokuraturze. Kto jak kto, ale pracownicy TVP nie powinni mieć problemów z dostępem do akt sprawyodparł poseł.

Źródło: Twitter, wp

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)