Pokazali zdjęcia Piotra Kraśko po wyjściu ze szpitala. „Tak zmieniła go choroba” [FOTO]

Piotr Kraśko to jeden z bardziej popularnych polskich dziennikarzy. W trakcie swojej kariery występował w dwóch największych stacjach telewizyjnych, którymi są Telewizja Polska oraz aktualnie stacja telewizyjna TVN.

Polecamy również: Awantura w TVP. Ogórek do posła PO: „Będzie mnie Pan jeszcze przepraszał” (WIDEO)

Jednak w ostatnim czasie na temat dziennikarza jest głośno za sprawą jego kłopotów z prawem oraz problemami zdrowotnymi niż z jego pracą zawodową.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Na temat dziennikarza zrobiło się głośno w zeszłym roku. Wówczas to media poinformowały, że podczas zatrzymania przez dziennikarza przez policję miał on nie posiadać przy sobie prawa jazdy.

Jak się później okazało uprawnienia dziennikarza zostały mu odebrane dużo wcześniej. Na tym jednak nie skończyło się zainteresowanie mediów prezenterem stacji telewizyjnej TVN.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Głośno było także o sprawach związanych z podatkami Piotra Kraśko. Tematem zainteresowało się TVP Info. W odpowiedzi na to dziennikarz za pośrednictwem swojego konta na Instagramie napisał:

Wszystkie kwestie podatkowe zostały wyjaśnione w Urzędzie Skarbowym 5 lat temu. Łączenie tego z moim obecnym miejscem pracy ma oczywisty kontekstczytam.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Jeśli TVP.Info uznało za rzecz ważną sprawdzenie, czy nie było zaległości w podatkach i jaki jest stan finansów obywatela, który nie pełni żadnych funkcji państwowych to może dołoży tez starań o podobną wiedzę w odniesieniu nie do przeszłości a teraźniejszości najważniejszych osób w państwie. Chyba, że w odniesieniu do obywatela tajemnica skarbowa nie istnieje, a w odniesieniu do rządzących jak najbardziejnapisał Piotr Kraśko pośrednictwem konta na Instagramie.

Piotr Kraśko i zdjęcia po wyjściu ze szpitala

Na temat prezentera głośno stało się także za sprawą jego pobytu w szpitala. Dziennikarz miał tam zostać poddany szeregiem badań, które miały stwierdzić przyczynę jego problemów ze zdrowiem.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Zdjęcia za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował „Super Express”.

Autorzy wpisu zwrócili uwagę na to, że dziennikarz po opuszczeniu placówki medycznej „bardzo schudł”. Zdjęcie opublikowane przez tabloid zamieszczamy poniżej.

Źródło: Instagram

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)